عایق کاری کف ساختمان

از جمله مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها زیاد مشاهده می شود هدر رفتن انرژی در ساختمان و ایحاد نم زدگی های دیوار ها می باشد که برای شما عزیزان می تواند هزینه های زیادی را ایجاد می نماید. این نوع مشکلات بیشتر به دلیل عایق نبودن کف ساختمان ها بوده است. کارشناسان با تجربه و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی برای عایق کاری کف ساختمان توانسته این گونه مشکلات را تا حدود زیادی رفع نمایند . مواد نانویی مزیت های دیگری را نیز دارند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت .

اجرای عایق کاری کف ساختمان - شرکت ماندگار نانو

مزیت های عایق کاری کف ساختمان

مواد نانویی مزیت های زیادی را دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد . اینو نوع عایق ها با سرعت بالایی که در نفوذ به درز های ساختمان و مصالح ساختمانی دارد می تواند از محیط تان در برابر نم و رطوبت و هدر رفتن انرژی محافظت نماید . نانو در برابر مواد اسیدی و بازی مقاوم بوده و در صورت برخورد با آن ها پوسته و خورده نمی شود بنابراین شما عزیزان می توانید به راحتی سطح کف ساختمان تان را با هرگونه مواد شوینده ای شست و شو نمایید. همچنین خاصیت خود پاک شوندگی که نانو داشته تمامی کثیفی ها را تجزیه خواهد نمود و در صورتی که گرد و غبار و آلودگی های سطحی در کف ساختمان ایجاد شود به راحتی با ابتدایی ترین مواد شوینده محیط تان تمیز خواهد شد .

بیشتر بدانید: نانو نمایی در قدس

علاوه بر آن با استفاده از مواد نانویی برای عایق کاری کف ساختمان ، محیط تان را بدون ذره ای تخریب به صورت صد در صدی آب بندی نمایید . نانو محلولی است بی رنگ و بو که هیچ گونه ضرری را برای سلامتی انسان ها و محیط زیست نخواهد داشت . لازم به ذکر است برای عایق بندی نمودن ساختمان تان باید ابتدا سطح کف ساختمان را تمیز نمایید سپس از مواد نانویی برای عایق بندی ها استفاده کنید . مواد نانویی با ماندگاری بالایی که دارد به هیچ عنوان نیازی به ترمیم عایق کاری نبوده و به آن ها آسیبی نخواهد زد . همچنین ضد حریق بودن مواد نانویی به این معناست که در صورت آتش سوزی محیط تان ، حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد و از  افزایش خسارات احتمالی برای شما عزیزان جلوگیری خواهد شد .

تفاوت های ایزوگام و نانو جهت عایق کاری کف ساختمان

از مهم ترین تفاوت های مواد نانویی با عایق های دیگر مانند ایزوگام دارد این است که مواد نانویی انعطاف پذیری بالایی را داشته و می تواند به تمامی درزها نفوذ کند و محیط تان را صد در صد آب بندی نماید . اما برای ایزوگام نمودن محیط ، مناطقی وجود داشته که ایزوگام قابلیت پوشش دهی آن ها را نخواهد داشت بنابراین محیط تان را نمی تواند کاملا عایق بندی کند . عایق کاری کف ساختمان بدون ذره ای تخریب با کارایی صد در صد انجام خواهد شد اما برای ایزوگام نمودن ساختمان تان باید محیط تان را تخریب نمایید پس از آن ایزوگام نمودن محیط تان را انجام دهید . همچنین در زمان ایزوگام نمودن ساختمان تان گاز های سمی ایجاد می شود که برای سلامتی افراد  بسیار مضر می باشد اما همان طورکه قبلا ذکر شده نانو محلولی است که هیچ گونه ضرری را  برای سلامتی افراد نخواهد داشت . ایزوگام در اثر سرمای زمستان منقبض شده و ترک می خورد و یا در اثر گرمای تابستان نرم شده و قابلیت آب بندی ساختمان را نخواهد داشت ، اما مواد نانویی تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و آسیب نمی بیند .

سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق کاری کف ساختمان  

هزینه ای که در ابتدا برای عایق بندی ساختمان خود پرداخت خواهید نمود کمی بیشتر از عایق های دیگر بوده است اما با توجه به مزایایی که مواد نانویی دارد بهتر است از این گونه مواد برای عایق بندی ساختمان تان استفاده نمایید . علاوه بر آن مواد نانویی به سرعت خشک خواهند شد و زمان زیادی را برای عایق کاری با مواد نانوویی صرف نخواهید کرد . اگر برای شما عزیان سوالاتی در زمینه عایق بندی نمودن ساختمان تان پیش آمده است می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو و ارائه اطلاعاتی از سطح کف ساختمان تان از قبیل جنس ، متراژ و … اطلاعاتی را به صورت تقریبی کسب کنید .

Leave a Reply