فروش رایت کتب دفاع مقدس به ناشر آمریکایی

مجید جعفری اقدم، مدیر آژانس ادبی پل، از فروش رایت کتاب‌های «جنگ پا برهنه»،‌ «داستان‌های شهر جنگی»، «نه خاکی نه آبی»، «نورالدین پسر ایران»، «لشکر خوبان»، «زمین ناله می‌کند»، «پایی که جا ماند» به انتشارات سما در قاهره خبر داد و گفت:‌ قرارداد رایت این کتاب‌ها در نمایشگاه کتاب فرانکفورت امضا شده است.

وی ادادمه داد:‌ هم‌چنین پیش‌نویس قرارداد رایت فروش کتاب‌های «همسفر با سرفه‌ها» حمید حسام،‌ «شطرج با ماشین قیامت» اثر حبیب احمدزاده و «دا»  نوشته سید‌اعظم حسینی به انتشارات «اور بوک» آمریکایی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت با مسئول نشر امضا شد‌، اما به دلیل نبود ناشر در نمایشگاه نهایی شدن آن منوط به بعد از نمایشگاه کتاب فرانکفورت شد.

اظهار تمایل ناشر آلمانی برای خرید رایت کتاب‌های دفاع مقدس با موضوع زنان

مدیر آژانس ادبی پل هم‌چنین از دیداری که با  سرویراستار انتشارات راندوم هاوس شعبه آلمان داشته سخن گفت و افزود: در این دیدار طرف آلمانی اظهار تمایل کرد که کتاب‌های دفاع مقدس ایران با محوریت زنان را که شخصیت اصلی آن زن باشد،‌ برای خرید رایت بررسی کند.

استقبال ناشران ژاپن‌، ایتالیا،‌ یونان و فرانسه از کتاب «همسفر با سرفه‌ها»‌

وی با اشاره به استقبال خوب از کتاب‌«همسفر با سرفه‌ها» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت گفت:‌ برای فروش رایت این کتاب‌ها با ناشرانی از ژاپن، ایتالیا، یونان و فرانسه به توافق‌های اولیه رسیدیم،‌ عقد قراردادها موکول به بعد از نمایشگاه موکول شد.

منبع: تسنیم

 

انتهای پیام/

 

Leave a Reply