مشخصات دستگاه ماینر ماینر Antminer B3 780Hs

 

 

مقدمه

از قدرتمند ترین ماینر های کمپانی بزرگ بیت مین  ” Bitmain ” می توان به دستگاه Antminer B3 اشاره نمود. این دستگاه در سال 2018 با وزن حدودی 5.5 کیلوگرم و همچنین با ابعاد 313 * 155 * 124میلیمتر تولید و روانه بازار تجهیزات ماینینگ شد.


الگوریتم ماینر Antminer B3 780Hz

این ماینر از الگوریتم “ Tensority “  جهت پردازش اطلاعات پشتیبانی می کند. شما می توانید با بکارگیری این ماینر رمز ارز ” Beytom ” را استخراج کنید.

متاسفانه این دستگاه نمی تواند بیت کوین استخراج کند. الگوریتم رمز ارز ” بیت کوین ” SHA-256 می باشد و فقط دستگاه هایی می توانند این رمز ارز را استخراج کنند که از این الگوریتم پشتیبانی می کنند. شما می توانید با تهیه دیگر ماینر های شرکت Bitmain اقدام به استخراج بیت کوین کنید.

توجه: شما می توانید با استفاده از این دستگاه آن ارز دیجیتال Beytom را استخراج کنید. اما اگر شما علاقه مند به بیت کوین هستید می توانید آن را در صرافی ها و همچنین سایت های معاملاتی به بیت کوین تبدیل کنید.


 

پردازنده ماینر Antminer B3 780Hz

این دستگاه از سه برد پردازشی با 12 عدد تراشه تولید شده است. یعنی در این دستگاه سه برد وجود دارد که بر روی هر برد 12 عدد تراشه نصب شده است. حداکثر نرخ پردازشی ماینر Antminer B3 برابر با 780hs می باشد.

قدرت پردازش این دستگاه نصب به مصرف برق و همچنین باقی مشخصات فوق العاده است و می توان این دستگاه را به عنوان یکی از پر درآمد ترین دستگاه های ماینر بازار عنوان کرد.


سیستم خنک کننده و سطح نویز ماینر Antminer B3 780Hz

کمپانی بزرگ بیت مین در این دستگاه دو عدد فن جهت خنک نمودن ماینر تجهیز کرده است. با استفاده از این فن ها هوا در داخل دستگاه به گردش در می آید و با استفاده از هیت سینک های موجود در برد ها دستگاه خنک می شود. هر چقد سطح پردازش دستگاه بالا رود، دستگاه نیاز بیشتری به هوای خنک پیدا می کند. گرما می تواند به قطعات مختلف دستگاه آسیب بزند.

سطح نویز این دستگاه برابر با 71 دسی بل است، این میزان صدا ناشی از کارکرد فن ها می باشد و تمام ماینر ها حداقل این صدا را تولید می کند.


منبع تغذیه و دمای محیطی ماینر Antminer B3 780Hz

کمپانی بیت مین بر روی این دستگاه یک پاور با توان مصرفی برق 690 وات و هچنین با ولتاژ ورودی 12 ولت قرار داده است. توان مصرفی این دستگاه نسبت به مشخصات آن فوق العاده است.

ماینر Antminer B3 می تواند در دمای 45 – 0 درجه سانتی گراد و همچنین رطوبت %95 – 5 به خوبی و بدون ایجاد مشکل کار کند.نمودار سودآوری ماینر Antminer B3 780Hz


نگاه کلی به دستگاه ماینر ”  Antminer B3 780Hz ”

مشخصات سازنده:

سازنده Bitmain
مدل Antminer B3
سال تولید و عرضه 2018

مشخصات فنی:

قدرت پردازش  (Hash Rate) 780 هش بر ثانیه
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) SHA-256
توان مصرفی (Power Consumption) 360 وات
بهره وری انرژی (Power Efficiency) ****************
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12 ولت
خنک سازی (Cooling) 2XFan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet
تعداد برد ( Chip Boards ) 3 عدد
تعداد تراشه 12 عدد

 

مشخصات ظاهری:

ابعاد 313 * 155 * 124 میلیمتر
وزن 5.5 کیلوگرم

 

مشخصات محیطی:

دمای محیط (Operating Temperature) 45 – .0 درجه سانتی گراد
سطح نویز صوتی (Noise level) 72 دسی بل
میزان رطوبت %95 – 5 درصد

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>