مشخصات دستگاه ماینر Antminer DR5

 

مقدمه

شرکت بزرگ بیت مین این بار با توسعه یک دستگاه خود وارد بازار شد. دستگاه ماینر Antminer DR5 در سال 2018 در ابعاد 238 * 279 * 175 و با وزن حدود 9.4 کیلوگرم روانه بازار شد. این دستگاه توانست نسخه بهبود یافته مدل Antminer DR3 باشد.


الگوریتم ماینر Antminer DR5

این ماینر از الگوریتم ” Blake256R14 ” جهت رمز نگاری و همچنین پردازش بلوک ها استفاده می کند. تنها رمز ارز  “Decred ( DCR)” از این نوع الگوریتم پشتیبانی می کند و شما می توانید با استفاده از این دستگاه فقط رمز ارز  “Decred ( DCR)” را استخراج کنید.

اگر علاقه مند به استخراج بیت کوین هستید، این دستگاه نمی تواند رمز ارز بیت کوین را استخراج کند زیرا این رمز ارز از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کند. هر دستگاه ماینر از یک الگوریتم پشتیبانی می کند و شما تنها می توانید رمز ارز هایی که از آن الگوریتم پشتیبانی می کنند را استخراج کنید.

اگر می خواهید رمز ارز بیت کوین استخراج کنید باید ماینری خریداری کنید که از الگوریتم SHA-256 پشتیبانی می کنذ. البته ناگفته نماند که شما می توانید با استفاده از این دستگاه به طور غیر مستقیم بیت کوین دریافت کنید.

روش دریافت هم به این صورت است که شما ابتدا با استفاده از این دستگاه رمز ارز “Decred ( DCR)” را استخراج می کنید سپس در سایت های معاملات و یا صرافی های معتبر اقدام به تبدیل این رمز ارز به رمز ارز بیت کوین می کنید.


پردازنده ماینر Antminer DR5

حداکثر هش ریت ماینر Antminer DR5 برابر با  34Th/s ( تراهش ) می باشد. این قدرت نسبت به باقی مشخصات سخت افزاری این دستگاه مناسب است و گزینه مناسبی برای خرید است.


سیستم خنک کننده و سطح نویز ماینر Antminer DR5

این دستگاه از دو فن  جهت تهویه هوا و همچنین کاهش حرارت دستگاه استفاده می کند. با به کارگیری فن ها ابتدا هوای داخلی دستگاه تهیه می شود و با کمک هیت سینک های نصب شده ماینر خنک می شود. سطح نویز این ماینر برابر است با 76 دسی بل ک نسبت به پردازش آن دستگاهی کم سر و صدا می باشد.


منبع تغذیه و دمای محیطی ماینر Antminer DR5

میزان توان مصرفی دستگاه ماینر Antminer DR5 برابر با 1800 وات است و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز 12 ولت می باشد. این ماینر می تواند به خوبی و بدون ایجاد هرگونه مشکلی در دمای 45 – 5 درجه و همچنین رطوبت 95 – 5 درصد به کار خود ادامه دهد.

 


نمودار سودآوری ماینر Antminer DR5

نمودار سودامری ار دی 5


نگاه کلی به دستگاه ماینر ”  Antminer DR5″

مشخصات سازنده:

سازنده Bitmain
مدل Antminer DR5
سال تولید و عرضه 2018

مشخصات فنی:

قدرت پردازش  (Hash Rate) 34 تراهش
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) Blake256R14
توان مصرفی (Power Consumption) 1800 وات
بهره وری انرژی (Power Efficiency) ****************
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12 ولت
خنک سازی (Cooling) 2XFan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet

 

مشخصات ظاهری:

ابعاد 238 * 279 * 178 میلیمتر
وزن 9.4 کیلوگرم

 

مشخصات محیطی:

دمای محیط (Operating Temperature) 45 – 5 درجه سانتی گراد
سطح نویز صوتی (Noise level) 76 دسی بل
میزان رطوبت %95 – 5 درصد

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>