مشخصات دستگاه ماینر D9 DecredMaster

مقدمه

کمپانی Innosilicon اینبار با عرضه دستگاه D9 DecredMaster وارد بازار جهانی تجهیزات ماینینگ شد. این دستگاه در سال 2018 با ابعاد 310 * 155 * 130 و با وزن حدودی 3.6 کیلوگرم در بازار عرضه شد.


الگوریتم ماینر D9 DecredMaster

این دستگاه از الگوریتم ” Blake256R14 ” جهت پردازش بلوک ها و رمز نگاری اطلاعات استفاده می کند. شما می توانید با استفده از این ماینر رمز ارز  “Decred ( DCR)” را استخراج کنید. اگر علاقه مند هستید تا رمز ارز بیت کوین داشته باشید، همانطور که می دانید این ماینر توانایی استخراج رمز ارز بیت کوین را ندارد. شما می توانید پس از استخراج ارز دیجیتال  “Decred ( DCR)” آن را در صرافی ها و سایت های معاملاتی به رمز ارز بیت کوین تغییر بدهید.


پردازنده ماینر D9 DecredMaster

شرکت Innosilicon در این دستگاه از پردازنده مناسبی استفاده کرده است. اطلاعات دقیقی از پردازنده این دستگاه در دست نیست اما حداکثر نرخ هش ریتی که این شرکت برای این ماینر در نظر گرفت و آن را اجرایی کرد 2.4Th/s ( تراهش ) بوده استت.


سیستم خنک کننده و سطح نویز ماینر D9 DecredMaster

این دستگاه هم مانند رقبا و همتاهای خود از دو فن جهت خنک شدن بهره می برد. فن ها نصب شده بر روی این دستگاه با به گردش در آوردن هوا سعی دارند تا محیط دستگاه را خنک کنند تا مانع از بالا رفتن حرارت دستگاه شود.

حرارت زیاد دستگاه اگر همیشگی باشد باید با استفاده از تجهیزات خنک کننده آن را رفع کنید. حرارت بالا باعث می شود تا قطعات مختلف دستگاه خراب شود. همین امر باعث می شود تا هزینه های زیادی به سوی شما تحمیل شود.

حداکثر نویز این ماینر 70 دسی بل است. این ماینر با این میزان از صدا، می تواند گزینه مناسب برای خرید ماینر ها باشد. سطح نویز این دستگاه پایین است.


منبع تغذیه و دمای محیطی ماینر D9 DecredMaster

توان مصرفی ماینر D9 DecredMaster، 1000 وات و همچنین ولتاژ ورودی آن نیز 12 ولت است.  این ماینر می تواند به راحتی در دمای 45 – 0 درجه سانتی گراد و همچنین رطوبت 95 – 5 درصدی به خوبی و بدون ایجاد هر گونه اختلالی به کار خود ادامه دهد


نمودار سودآوری ماینر D9 DecredMaster

نمودار سودآوری


نگاه کلی به دستگاه ماینر ”  D9 DecredMaster ”

مشخصات سازنده:

سازنده Innosilicon
مدل D9 DecredMaster
سال تولید و عرضه 2018

مشخصات فنی:

قدرت پردازش  (Hash Rate) 2.4 تراهش
الگوریتم ماینینگ (Algorithm) Blake256R14
توان مصرفی (Power Consumption) 1000 وات
بهره وری انرژی (Power Efficiency) ****************
ولتاژ کارکرد (Rated Voltag) 12 ولت
خنک سازی (Cooling) 2XFan
اتصال شبکه (Network Connection) Ethernet

 

مشخصات ظاهری:

ابعاد 310 * 155 * 130 میلیمتر
وزن 3.6 کیلوگرم

 

مشخصات محیطی:

دمای محیط (Operating Temperature) 45 – 0 درجه سانتی گراد
سطح نویز صوتی (Noise level) 70 دسی بل
میزان رطوبت %95 – 5 درصد

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>