معرفی داوران بخش منطقه‌ای جشنواره قصه‌گویی

به گزارش کتابونه؛  بر اساس این احکام، علی خانجانی از قصه‌گویان، نویسندگان و پژوهشگران حوزه کودک و نوجوان، به عنوان رییس هیات داوران مرحله منطقه‌ای جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، حسن دولت‌آبادی از نویسندگان حوزه کودک و نوجوان، مجید قناد مجری باسابقه برنامه‌های کودک تلویزیون، محمدرضا یوسفی نویسنده و نظریه‌پرداز ادبیات کودکان و نوجوانان، علی کاشفی‌خوانساری نویسنده‌، شاعر، پژوهشگر و منتقد حوزه ادبیات کودک و نوجوان و سارا روستاپور مجری برنامه‌های کودک و نوجوان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، به عنوان داوران بخش منطقه‌ای انتخاب شدند.

بر این اساس، حسن دولت‌آبادی و مجید قناد، داوران منطقه ۱ هستند که در استان اردبیل و در تاریخ‌های ۱۹ و ۲۰ آبان ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

محمدرضا یوسفی و مجید قناد، داوری جشنواره منطقه ۲ را بر عهده خواهند داشت که در استان مرکزی و در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۳ آبان برگزار می‌شود.

حسن دولت‌آبادی و مجید قناد، به عنوان داوران منطقه ۳ که در استان خوزستان و در تاریخ‌های ۳۰ آبان و اول آذر برگزار می‌شود، خواهند بود.

داوری منطقه ۴ که در استان کرمان و در تاریخ‌های ۶ و ۷ آذر برگزار می‌شود بر عهده علی کاشفی‌خوانساری و مجید قناد است و مسئولیت داوری قصه‌های منطقه ۵ که در روزهای سوم و چهارم آذر در مازندران برگزار می‌شود به علی کاشفی‌خوانساری و سارا روستاپور سپرده شده است.

انتهای پیام

Leave a Reply