انجام پروژه های نانو در شهریار

مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها زیاد دیده می شود نم زدگی ها دیوار ها ، آلودگی صوتی و مطلوب نشدن دما محیط می باشد. این گونه مشکلات می تواند برای شما عزیزان هم هزینه های جانبی ایجاد نماید هم اینکه می تواند موجب سلب آرامش شما عزیزان شود. این گونه مشکلات به دلیل استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت ساختمان ها می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از عایق بندی های نانویی در ساختمان خود این گونه مشکلات را تا حدود زیادی رفع نمایند. مجموعه ماندگار نانو تمامی فرایند نانو در شهریار را از صفر تا صد بر عهده می گیرد. در ادامه به بررسی مواد نانویی خواهیم پرداخت.

نانو در شهریار - شرکت ماندگار نانو

مزیت های نانو در شهریار

شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در ساختمان خود سبب افزایش عمر ساختمان خود شوید. مواد نانویی با سرعت بالایی که در نفوذ به محصولات دارد می تواند در کمترین زمان محیط شما عایق بندی نمایند. همچنین این مواد با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمامی درز ها را در ساختمان پوشش دهد و آب بندی صد در صدی ساختمان را انجام خواهد داد. نانو موادی است آنتی باکتریال که مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره خواهد شد. شما عزیزان می توانید از مواد نانویی در تمامی محیط ساختمان خود مانند حمام ، کف آشپزخانه ، دیوارها ، سقف، سرویس بهداشتی استفاده نمایید و به راحتی با استفاده از مواد شوینده تمام محیط را شست و شو دهید.

بیشتر بدانید: آب بندی پشت بام در پردیس

مواد نانویی در برابر مواد اسیدی و بازی مقاوم بوده و به هیچ عنوان پوسته و خورده نخواهد شد و از بین نمی رود. نانو می تواند محیط شما را ضد حریق نموده و در صورت آتش سوزی حریق از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. همچنین قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا 120 درجه ی سانتی گراد داشته و در این بازه ی زمانی مواد نانویی هیچ گونه آسیبی نخواهد دید . شما عزیزان با استفاده از عایق های نانویی از تمامی لوله ها ، مخازن ، مصالح ساختمانی و … محافظت نموده و از پوسیدگی آن ها جلوگیری خواهد نمود. مواد نانویی که کارشناسان تیم ماندگار نانو  برای نانو در شهریار استفاده می نمایند درجه یک و با کیفیت می باشد.

مزیت های دیگر نانو در شهریار

با استفاده از مواد نانویی در ساختمان خود می توانید ساختمان خود را از ورود و خروج هرگونه صدا ی اضافی صد در صد عایق بندی نمایید . این محلول بدون رنگ و بدون بو بوده است و برای سلامتی افراد مضر نخواهد بود و دوست دار محیط زیست خواهد بود . مواد نانویی هیچ احتیاجی به ترمیم نخواهد داشت و خاصیت عایق بندی آن تا پایان عمر سازه باقی می ماند . همچنین شما هیچ گونه نیازی به تخریب محیط برای عایق بندی با مواد نانویی نخواهید .

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در پردیس

هزینه های جانبی که می تواند هدر رفتن انرژی در ساختمان برای شما عزیزان ایجاد سرسام آوره بوده که می توانید با استفاده از نانو در شهریار از این هزینه ای اضافی به وجود آمده جلوگیری نمایید . خاصیت خود پاک شوندگی این مواد به این صورت است که کثیفی را تجزیه نموده و در صورتی که محیط کثیف شود به راحتی می توانید با مواد شوینده محیط را شست و شو دهید . توجه داشته باشید برای عایق بندی نمودن محیط با استفاده از مواد نانویی ، باید محیط کاملا تمیز باشد .  شما عزیزان با یک هزینه ابتدایی می توانید محیط خود را تا پایان عمر سازه صد در صد آب بندی نمایید .

سوالات در زمینه هزینه ، زمان و فرایند نانو در شهریار

موادی نانویی به صورت خشک شده و زمان زیادی را نسبت به عایق های دیگر صرف نخواهید نمود .

هزینه ای که برای عایق بندی ساختمان خود پرداخت خواهید کرد در مقایسه با عایق های دیگر مانند ایزوگام و پشم شیشه بیشتر بوده اما عایق های دیگر نیاز به ترمیم خواهند داشت و برای شما عزیزان هزینه های جانبی ایجاد می نماید . اگر قصد عایق بندی ساختمان خود با مواد نانویی را دارید و سوالاتی در زمینه هزینه و زمان نانو در شهریار برای تان پیش آمده ، می توانید با تماس با کارشناسان مجموعه ماندگار و ارائه اطلاعاتی از قبیل متراژ ، تعداد دیوار ها و… به صورت تقریبی از هزینه و زمان عایق بندی ساختمان خود آگاهی پیدا نمایید .

Leave a Reply