نانو ساختمان در اسلامشهر

نانو در عایق بندی ساختمان ها به شما کمک های زیادی خواهد کرد. انواع عایق بندی هایی که می توان از طریق نانو انجام داد: عایق رطوبتی ، عایق صوتی و عایق حرارتی می باشد. تمامی ساختمان ها به عایق بندی رطوبتی نیاز دارند. در زمان های گذشته از ایزوگام برای عایق بندی های رطوبتی انجام می شد که ایزوگام معایبی دارد که در ادامه ی بحث به آن ها خواهیم پرداخت. عایق صوتی می تواند کمک زیادی به ساختمان هایی بکند که صدای واحد های اطراف را به وضوح می شوند. عایق های حرارتی نیز می تواند از هدر رفتن انرژی جلوگیری کند. در ادامه به بررسی مزایای نانو ساختمان در اسلامشهر می پردازیم.

انجام عملیات های نانو ساختمان در اسلامشهر - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزایا نانو ساختمان در اسلامشهر

نانو یکی از بهترین جایگزین ها برای عایق بندی با مواد دیگر باشد. نانو می تواند با نفوذ به مصالح ساختمانی جذب مصالح شود و طول عمر مصالح ساختمانی شما افزایش دهد. شما دوستان عزیز می توانید با یک بار نانو کردن محیط ساختمان خود از عایق بندی ساختمان خود تا آخر اطمینان حاصل کنید. مواد نانویی در گذر زمان دچار پوسیدگی و پوسته شدن نخواهد شد و از لوله ها و مخازن محافظت می  نماید. موادی مانند ایزوگام در زمان عایق بندی گاز های سمی ایجاد خواهد کرد که برای سلامتی بسیار مضر خواهند بود.

نانو محلولی بی بو است که هیچ ضرری برای انسان نخواهد داشت. نانو موادی ضد حریق و نسوز است در صورتی که نقطه ای در محیط دچار آتش سوزی شود حریق به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. در برابر باران های اسیدی بسیار مقاوم خواهد بود. شما عزیزان می توانید ساختمان در اسلامشهر تمام مناطقی عایق بندی شده را با مواد شوینده شست وشو دهید.

لازم به ذکر است که مواد نانویی خود قابلیت آنتی باکتریال دارند که کثیف شدن محیط جلوگیری می کند . خاصیت آنتی باکتریال به این معنی است که محیط کاملا ضد خره ، ضد شوره و ضد جلبک می باشد. در فضایی که صدای تولید شده زیاد می باشد که موجب می شود همسایه ها از صدا ایجاد شده آزرده شوند می توانیم از عایق های صوتی استفاده کنیم . عایق های صوتی تا 85 درصد از انتقال صوت اضافی جلوگیری می کند . شما عزیزان می توانید با نانو ساختمان در اسلامشهر تمام محیط خود راعایق بندی کنید.

هزینه و زمان نانو ساختمان در اسلامشهر

شاید شما عزیزان بعد از خواندن مطالب ، برای عایق بندی ساختمان خود به فکر افتاده باشید و سوالاتی در زمینه ی هزینه و زمان برده شده نانو ساختمان در اسلامشهر برای عایق بندی ساختمان پیش آمده باشد . می توانید با تماس به مجموعه ماندگار نانو و گفت و گو با افرادی مجرب و متخصص در این زمینه به تمامی سوالات خود پاسخ دهید. کارشناسان مجموعه ماندگار نانو می تواند با پرسش در زمینه متراژ ساختمان و تعداد دیوار ها زمان و هزینه ی برده شده را تخمین بزند. نانو محلولی است که در کمترین زمان خشک می شود، به همین دلیل زمان زیادی برای نانو کردن محیط صرف نخواهد شد. توجه داشت باشید، محیطی که نانو خواهد شد باید کاملا تمیز باشد.

بیشتر بدانید: جهت مشاهده پروژه های نانو مکمل بتن بر روی لینک کلیک کنید.

نقش نانو ساختمان در اسلامشهر در رنگ آمیزی

رنگ های نانویی بسیار براق تر هستند و دوام بیشتر دارند. قدرت پاک کنندگی کثیفی را دارند و یا این که در صورت کثیفی به راحتی با مواد شوینده پاک خواهند شد. موادی آّب گریز هستند در صورتی مایعات به دیوار ها پاشیده شوند بر روی دیوار رطوبت نخواهد ماند . تا حدودی می توانند عایق رطوبتی و حرارتی باشند. عایق حرارتی به این منظور است که در ساختمان ها از ورود و خروج  سرما و گرما که توسط شوفاژ ، بخاری ، کولر و … انجام شده جلوگیری می کند. اگر از عایق های متفرقه استفاده کنید ، باید هزینه زیادی را برای سرمایش و گرمایش منزل یا محل کار خود بپردازید. اما این مجموعه با بهره گیری از نیرو های متخصص از عایق نانویی بهره گرفته که بدون تخریب و از کارایی صد در صدی برخوردارند استفاده کرده است. نانو ساختمان در اسلامشهر کمک بسیار زیادی در زمینه ی عایق بندی ساختمان ها کرده است.

Leave a Reply