نانو ساختمان در شهریار

امروزه در ساخت بعضی از ساختمان ها از مصالح ساختمانی نا مرغوبی استفاده شده است که برای شما عزیزان مشکلات زیادی از قبیل نم زدگی دیوار ها و آلودگی های صوتی و متعادل نشدن دما محیط ساختمان تان ایجاد نموده است. این مشکلات می تواند برای تان هزینه های زیادی را ایجاد نموده و باعث هدر رفتن انرژی شود. تیم حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده مواد نانویی درجه یک و با کیفیت توانسته است، این گونه مشکلات شما عزیزان را با نانو ساختمان در شهریار رفع کند . در ادامه به بررسی بیشتر این مواد خواهیم پرداخت .

اجرای عملیات های نانو ساختمان در شهریار - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزیت های نانو ساختمان در شهریار

این مواد با انعطاف و سرعت بالایی که در جذب مصالح ساختمانی دارد، سبب افزایش عمر مصالح و در نتیجه باعث افزایش عمر خود سازه نیز می شود . شما عزیزان با نانو ساختمان در شهریار می توانید ، از ورود هرگونه صدای اضافه به محیط تان جلوگیری نمایید . همچنین در ساختمان ها مشاهده شده است که حتی با وجود وسایل سرمایشی مانند کولر در تابستان  و وسایل گرمایشی در زمستان ، محیط به هیچ عنوان به دمای مطلوب نخواهد رسید . مواد نانویی با پوشش دهی تمام درز ها می تواند ، مانع از هدر رفتن انرژی در ساختمان شود . شما عزیزان می توانید از نانو در تمام محیط ساختمان خود مانند دیوار ها ، سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه ، حمام ، تراس و … استفاده نمایید .

بیشتر بخوانید: آب بندی ساختمان در دماوند

مواد نانویی قابلیت مقابله با هرگونه مواد اسیدی و بازی را داشته و می تواند در برابر برخورد با آن ها پوسته نمی شود و خاصیت خود را از دست نمی دهد .  آنتی باکتریال بودن مواد نانویی به این منظور می باشد که در برابر بستن خزه ، جلبک و قارچ مقاومت خواهد نمود . از جمله مشکلات دیگری که می توانیم در ساختمان ها به آن بپردازیم آلودگی ها صوتی بوده که واحد های مجاور و یا صدای اتومبیل ها در خیابون ایجاد خواهند کرد . نانو قابلیت آن را که از ورود و خروج صدا های اضافه جلوگیری نماید، به همین دلیل از نانو در محیط هایی مانند استادیوم ضبط صدا ، سالن های کنفرانس و… نیز استفاده شده است .

مزیت های دیگر نانو ساختمان در شهریار

نانو محلولی بدون رنگ و بی بو بوده و برای سلامتی افراد مضر نخواهد بود . همچنین قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 سانتی گراد را دارد و در مقابل اشعه های یووی و فرابنفش مقاومت می کند. خاصیت خود پاک شوندگی به این صورت است که کثیفی را صد در صد تجزیه خواهد نمود و در صورتی که محیط کثیف شود به راحتی با مواد شوینده تمیز می شود . ضد حریق بودن نانو نیز به این منظور است که در صورت آتش سوزی ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد داشت . نانو قابلیت محافظت از مصالح ساختمانی ، لوله ها و … را نیز داشته و به هیچ عنوان خورده و پوسیده نمی شوند .

بیشتر بدانید: عایق حرارتی ساختمان در پردیس

این مواد با توجه به مزیت هایی که دارد، بهترین جایگزین به جای ایزوگام و پشم شیشه می باشد . مواد نانویی بدون هیچ گونه تخریبی در کمترین زمان می تواند تمام محیط ساختمان شما عزیزان را به راحتی عایق بندی نماید .کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو توانسته اند با نانو ساختمان در شهریار به صورت صد در صد ساختمان ها را آب بندی کنید . همچنین مراحلی که برای عایق بندی ساختمان با نانو انجام خواهید داد نسبت به عایق های آسان تر خواهد بود .

سوالات در زمینه زمان ، هزینه و فرایند نانو ساختمان در شهریار

زمانی که برای عایق بندی ساختمان با مواد نانویی لازم است نسبت به عایق بندی های دیگر بسیار کمتر می باشد . همچنین شما عزیزان با یک بار نانو نمودن ساختمان خود تا پایان عمر سازه هیچ احتیاجی به ترمیم عایق بندی نخواهید داشت . توجه داشته باشید برای انجام فرایند نانو ساختمان در شهریار باید سطح محیط خود را حتما تمیز نمایید . در صورتی که شما عزیزان سوالاتی را در زمینه هزینه ، زمان و فرایند عایق بندی نانویی ساختمان خود دارید ، می توانید با تماس به نیرو های مجرب مجموعه ماندگار نانو  و ارائه اطلاعاتی از جمله متراژ ، تعداد دیوار ها ،نوع نمای ساختمان و… از هزینه و زمان تقریبی عایق بندی ساختمان خود اطلاعات کسب نمایید .

Leave a Reply