نانو ساختمان در قرچک

مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها زیاد دیده می شود به علت استفاده از مصالح نا مرغوب در ساخت و سازه ها می باشد. از جمله مشکلاتی که می توان به آن ها اشاره نمود نم زدگی های دیواره های ساختمان ، آلودگی های صوتی و مشکلات هدر رفتن انرژی و مطلوب نشدن دما محیط می باشد. این گونه مشکلات می تواند برای شما هزینه های هنگفتی را ایجاد کند. شما عزیزان می توانید با یک بار عایق بندی اصولی ساختمان خود ، مشکلات تان را تا حدود زیادی رفع نمایید. کارشناسان مجموعه ماندگار نانو توانسته به شما عزیزان در زمینه نانو ساختمان در قرچک کمک زیادی را بکند . در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت .

اجرای پروژه های نانو ساختمان در قرچک - شرکت ماندگار نانو

مزیت های نانو ساختمان در قرچک

مواد نانویی مزیت های بی شماری دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت. این مواد به سرعت به درون مصالح نفوذ خواهد نمود و با انعطاف بالایی که دارد می تواند تمامی درزها را پوشش می دهد. بنابراین قابلیت آب بندی صد در صد ساختمان را داشته و باعث افزایش طول عمر ساختمان شما می شود. همچنین می توانید با استفاده از نانو از هزینه های جانبی که ممکن است برای شما عزیزان ایجاد شود کاهش دهید. نانو به دلیل مزایای زیادی که دارد می تواند بهترین جایگزین برای عایق های دیگر مانند ایزوگام و پشم شیشه باشد.

بیشتر بدانید: اجرا پروژه های نانو در دماوند

شما عزیزان می توانید در تمامی محیط ساختمان خود مانند حمام ، دیوار ها ، کف آشپزخانه ، سالن های ورزشی ، استادیوم ضبط صدا استفاده نمایید. تمامی محیطی که با استفاده از مواد نانویی عایق بندی شده را می توانید با هرگونه مواد شوینده اسیدی و بازی شست و شو دهید. زیرا این مواد در برابر برخورد با این گونه مواد به هیچ عنوان پوسته نخواهد شد و خاصیت آب بندی خود را از دست نمی دهد. ساختمان خود را می توانید با استفاده از مواد نانویی ضد حربق نمایید. ضد حریق بودن به این صورت است که در زمان ایجاد حریق ، آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر منتقل نخواهد شد. این مواد می تواند با عایق صوتی خود تا 85 درصد از آلودگی صوتی در محیط جلوگیری نماید. با عایق بندی ساختمان خود می توانید از لوله ها ، مخازن و مصالح ساختمانی خود نیز محفظت نموده و مانع از پوسیدگی و خوردگی آن ها شوید. نانو ساختمان در قرچک مزایای دیگری را نیز دارد که در ادامه ی این مطلب به آن ها می پردازیم.

مزیت های دیگر نانو ساختمان در قرچک

شاید شما عزیزان در ساختمان خود دیده باشید که با وجود وسایل گرمایشی در زمستان و وسایل سرمایشی در تابستان دمای هوای محیط به هیچ عنوان مطلوب نخواهد شد . شما عزیزان می توانید با  استفاده از نانو ساختمان در قرچک ساختمان خود را عایق حرارتی نموده و از هدر رفتن انرژی در محیط خود جلوگیری نمایید . این مواد تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را داشته و در این بازه از دما به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید.

بیشتر بخوانید: عایق رطوبتی در دماوند

همچنین می تواند با مقاومت بالایی که دارد از مشکلاتی که اشعه یووی و فرابنفش برای ساختمان ایجاد خواهد کرد جلوگیری کند . آنتی باکتریال بودن این مواد نیز مانع از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در ساختمان ها شده و با داشتن خاصیت خود پاک شوندگی که دارد تمام کثیفی ها تجزیه خواهد شد و در صورت کثیفی به راحتی با مواد شوینده تمیز خواهد شد. مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بو و برای سلامتی هیچ گونه مشکلی نخواهد داشت . شما عزیزان می توانید با یک هزینه ی ابتدایی محیط ساختمان خود را بدون خرابی با کارایی صد در صد عایق بندی نمایید .

زمان ، هزینه و فرایند نانو ساختمان در قرچک

زمانی که برای عایق بندی ساختمان خود صرف خواهید کرد ، نسبت به عایق بندی های دیگر بسیار کمتر خواهد بود و دلیل آن سرعت جذب بالا و خشک شدن سریع محلول است . هزینه ی ابتدایی عایق بندی محیط بیشتر از عایق های دیگر است اما با توجه به این که نیاز به ترمیم نخواهد داشت و تا پایان عمر سازه خاصیت آب بندی باقی خواهد ماند می تواند گزینه ی مناسبی باشد . برای کسب آگاهی بیشتر می توانید با کارشناسان مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل نموده و با ارائه اطلاعاتی از قبیل جنس ساختمان ، متراژ و تعداد دیوار ها به صورت تقریبی از هزینه و زمان نانو ساختمان در قرچک مطلع شوید . لازم به ذکر است محیط برای عایق بندی باید کاملا تمیز باشد .

Leave a Reply