نانو نمایی در اسلامشهر

نمای هر ساختمانی با گذشت زمان تخریب شده و یا بر اثر آلودگی های هوا ، گرد و خاک و … کثیف خواهد شده و نمای خود را از دست می دهد. تمیز کردن نمای ساختمان هزینه ی بسیار بالایی را خواهد داشت. مجموعه ماندگار نانو اجرا کننده ی نانو نمایی در اسلامشهر به شما عزیزان این امکان را می دهد که نمای ساختمان تان تمیز ، براق و زیبا بشود. همچنین مواد نانویی باعث افزایش عمر ، دوام و ماندگاری ساختمان می شود. توجه داشته باشید عایق بندی با مواد نانویی از هدر رفتن انرژی تا حد زیادی در ساختمان تان جلوگیری می کند و می تواند به عنوان یک عایق حرارتی نیز  باشد. در ادامه به بررسی بیشتر مواد نانویی خواهیم پرداخت.

اجرای عملیات های نانو نمایی در اسلامشهر - شرکت سپیدار عایق کاوش ماندگار نانو

مزیت های نانو نمایی در اسلامشهر

نانو نمایی در اسلامشهر می تواند در هزینه های جانبی شما در زمینه ی شست و شو و ترمیم نمای ساختمان تاثیر بسزایی داشته باشد. مواد نانو به علت داشتن قدرت جذب بالا به درون مصالح ساختمانی نفوذ می کند و باعث افزایش ماندگاری و طول عمر نمای ساختمان شما عزیزان می شود . کارشناسان متخصص و ماهر مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی در جه یک عایق بندی محیط ساختمان تان از صفر تا صد بر عهده می گیرد.

آنتی باکتریال بودن مواد نانویی از دیگر مزیت های آن می باشد. آنتی باکتریال بودن به این معناست که از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره در نمای ساختمان شما جلوگیری خواهد کرد. بارش باران های اسیدی می تواند تاثیرات مخرب زیادی بر روی نمای ساختمان دارد . ویژگی دیگر نانو مقاومت بالا در برابر مواد اسیدی و بازی است. مقاوم بودن نانو در برابر اشعه ی فرا بنفش و UV از مزایای دیگر این مواد می باشد. از پوسیدگی و خوردگی ساختمان ها جلوگیری می کند.

شما عزیزان بدون هیچ گونه تخریبی می توانید ساختمان خود را با استفاده از مواد نانویی عایق نمایید. شما عزیزان با استفاده از عایق نانو نمایی ساختمان از عایق رطوبتی و عایق حرارتی نیز بهره مند شوید. عایق های حرارتی می توانند تا حد زیادی از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید. در ساختمان ها به علت وجود درز در ساختمان با وجود وسایل گرمایشی و سرمایشی در زمستان و تابستان ، به هیچ عنوان دمای محیط مطلوب نخواهد شد.

بیشتر بدانید: عایق حرارتی در گرمسار

مزایای دیگر نانو نمایی در اسلامشهر

شما عزیزان می توانید با استفاده از نانو نمایی در اسلامشهر که موادی آب گریز است ساختمان خود را در برابر نم هایی که می تواند بارش باران برای شما ایجاد کند محافظت می کند . در محیط های دیگر ساختمان که می توانید از مواد نانویی استفاده نمایید ، کف آشپرخانه ، سقف ، دیوار ها ، سرویس بهداشتی ، حمام و غیره می باشد.

نانو موادی ضد حریق و نسوز است این ویژگی به این معناست که مانع نفوذ آتش شده و از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال پیدا نمی کند. مواد نانویی محیط و نما ساختمان را صد در صد آب بندی خواهد کرد . قابلیت تحمل دمای منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد را نیز خواهد داشت.

در زمان عایق بندی به هیچ عنوان گاز های سمی ایجاد نخواهد کرد و تمامی درز ها را پوشش خواهد داد. همچنین مواد نانویی نمای ساختمان را براق خواهد کرد. عایق های نانویی از پوسیدگی و خوردگی در برابر نم و رطوبت نمای ساختمان شما جلوگیری خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: انجام پیچ و رولپلاک سنگ نما

پرسش و پاسخ سوالات مردمی در زمینه ی نانو نمایی در اسلامشهر .

سوال :

با سلام و خسته نباشید میخواستم بپرسم نانو کردن نمای یک ساختمان تقریبا چقدر زمان و هزینه می برد ؟ با تشکر از مطالب خوبتون

پاسخ :

با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما دوست عزیز ، برای اطلاع از میزان زمان و هزینه ی نانو نمایی در اسلامشهر می تواند با کارشناسان حرفه ای مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل کنید و با ارائه اطلاعاتی از جمله متراژ و تعداد طبقات و دیوار ها از زمان ، هزینه و فرایند عایق بندی نمای ساختمان تان به صورت تقریبی اطلاع پیدا نمایید. همچنین توجه داشته باشید برای نانو کردن محیط تان حتما باید محیط تمیز باشد.

Leave a Reply