نانو نمایی در قرچک

از جمله مشکلاتی که امروزه در ساختمان ها زیاد دیده می شود و می تواند هزینه های زیادی را برای شما عزیزان ایجاد نماید ، شست و شوی نمای ساختمان ها می باشد که روند بسیار سختی را خواهد داشت. با گذشت زمان نمای ساختمان بر اثر آلودگی هوا ، بارش باران ، برف ، باران های اسیدی و دیگر عوامل محیطی دیگر کثیف شده و ظاهر زیبایی را نخواهد داشت. کارشناسان مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانویی توانسته اند تا حدود زیادی مشکلات شما را در زمینه ی نانو نمایی در قرچک رفع نماید. در ادامه به بررسی بیشتر این مواد خواهیم پرداخت.

اجرای نانو نمایی در قرچک - شرکت ماندگار نانو

مزیت های نانو نمایی در قرچک

مواد نانویی مزیت های زیادی را دارد که در این مطلب به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم نمود . شما عزیزان می توانید با استفاده از مواد نانویی در شست و شوی ساختمان خود نمایی براق را داشته باشید . همچنین این مواد سرعت بالایی را برای نفوذ در مصالح ساختمانی دارد. مواد نانویی مقاومت مصالح ساختمانی را نیز بالا خواهد برد در نتیجه  طول عمر ساختمان نیز افزایش خواهد یافت . شما عزیزان با نانو نمایی در قرچک می توانید ساختمانی آنتی باکتریال نیز داشته باشید . آنتی باکتریال بودن به این معناست که از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره جلوگیری نموده و خاصیت خود پاک شوندگی نیز دارد که از کثیف شدن نما جلوگیری می نماید و یا در صورتی کثیفی با استفاده مواد شوینده به راحتی پاک خواهد شد.

شما عزیزان می توانید از مواد دیگر نیز برای شست و شو نمای خود استفاده نمایید اما در نظر داشته باشید که با گذر زمان این کثیفی ها دوباره ایجاد خواهد شد . توجه داشته باشید مواد نانویی در برابر مواد اسیدی و بازی بسیار مقاوم بوده و به هیچ عنوان پوسته و خورده نخواهد شد. مواد نانویی به شما عزیزان این امکان را می دهد که با یک بار شست و شوی نما ساختمان با استفاده از نانو هیچ احتیاجی به شست و شوی دوباره ساختمان نخواهید داشت در نتیجه از هزینه های جانبی کم خواهد کرد. اشعه های فرابنفش و یووی می تواند در رنگ نمای ساختمان با گذشت زمان تاثیر زیادی داشته باشد ، مواد نانویی قابلیت مقابله با هرگونه اشعه را نیز خواهد داشت . شما عزیزان  می توانید در کمترین زمان ، با هزینه ای مناسب ساختمان خود را شست و شو داده و نمای ساختمانی براق داشته باشید .

مزیت های دیگر نانو نمایی در قرچک

مواد نانویی محلولی است ، بدون رنگ و بو که به سرعت خشک خواهد شد و هیچ گونه ضرری برای شما عزیزان نخواهد داشت. با استفاده از مواد نانویی در شست و شوی نمای خود می تواند تا حدودی از عایق های صوتی ، حرارتی و رطوبتی نیز برخوردار شوید. زیرا مواد نانویی از انعطاف بالایی برخوردار بوده و تمامی درز های ساختمان را پوشش خواهد داد. همچنین شما عزیزان برای نانو نمایی در قرچک به هیچ عنوان به تخریب احتیاج نخواهید داشت

لازم به ذکر است برای استفاده از نانو در ساختمان خود باید محیط را کاملا تمیز نموده و سپس از مواد نانویی استفاده کنید. همچنین شما عزیزان می توانید از این مواد در تمامی مناطق ساختمان خود از جمله حمام ، سرویس بهداشتی ، کف آشپزخانه ، دیوار ها و … استفاده نمایید. لازم به ذکر است ساختمان شما در برابر باران های اسیدی مقاوم خواهد شد و خورده و پوسیده نمی شود . این مواد قابلیت تحمل دما منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد دارد . توجه داشته باشید نوع شست و شو در نمای مختلف ، متفاوت خواهد بود.

سوالات در زمینه هزینه و زمان نانو نمایی در قرچک

شاید شما عزیزان با خواندن این مطالب به نانو نمایی ساختمان خود ترغیب شده باشید و سوالاتی برای شما پیش آمده باشد که می توانید با تماس به کارشناسان حرفه ای و متخصص مجموعه ماندگار نانو  و ارائه اطلاعاتی از قبیل نوع نما ، دیوار ها ، متراژ و تعداد طبقات ساختمان خود از زمان و هزینه یی تقریبی ساختمان خود آگاهی کسب نمایید . لازم به ذکر است زمانی که برای شست و شوی نمای ساختمان با مواد نانویی صرف خواهد شد بسیار کمتر از مواد های دیگر می باشد .

Leave a Reply