نانو نمایی در پرند

ساختمان ها با گذر زمان و بر اثر عوامل محیطی مانند آلاینده صنعتی و، گرد و غبار و باران های اسیدی نمای خود را از دست داده و کثیف خواهد شد. شما عزیزان برای تمیز نمودن نمای ساختمان باید هزینه های زیادی را پرداخت نمایید وعلاوه بر آن کاری سخت و زمان بر است. کارشناسان مجرب و حرفه ای با استفاده از مواد نانویی درجه یک و با کیفیت مجموعه ماندگار نانو می توانند به راحتی با صرف هزینه ای اندک فرایند نانو نمایی در پرند را انجام دهید. در ادامه به بررسی بیشتر مزایا مواد نانویی خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: نانو در پردیس

اجرای پروژه های نانو نمایی در پرند - شرکت ماندگار نانو

مزیت های نانو نمایی در پرند

نانو مزیت های فراوانی دارد که در این بخش آن ها بررسی خواهیم نمود. یکی از این مزیت ها سرعت نفوذ بالای این مواد به درون مصالح ساختمانی بوده است و می تواند به راحتی از پوسیدگی و خوردگی مصالح جلوگیری نماید. همچنین با استفاده از این مواد برای نانو نمایی در پرند می توانید محیطی آنتی باکتریال داشته باشید و از بستن خزه ، جلبک ، قارچ و شوره جلوگیری نماید. این مواد خاصیت خود پاک شوندگی داشته  و می تواند به راحتی کثیفی را تجزیه کند و در صورت کثیفی به راحتی می توانید محیط را با مواد شوینده شست و شو دهید . شما عزیزان می توانید از این مواد در نقاط مختلف محیط خود مانند سرویس بهداشتی ، حمام ، دیوار ها ، کف آشپزخانه ، پشت بام ، تراس و … استفاده نمایید.

بیشتر بدانید: نانو نمایی در پیشوا

همچنین با استفاده از هر گونه مواد اسیدی و بازی می توانید محیط خود را شست و شو نموده و به هیچ عنوان در اثر برخورد با این مواد پوسته خورده نخواهد شد. این مواد با انعطاف بالایی که دارد می تواند به راحتی به تمامی درزها نفوذ کند و تا حدودی نقش عایق صوتی ، حرارتی و رطوبتی نیز اجرا می نماید. خاصیت ضد حریق بودن نانو به این صورت است که در صورت ایجاد حریق ، می تواند از انتقال آتش از نقطه ای به نقطه ی دیگر جلوگیری نماید. همچنین نمای ساختمان شما در بازه ی دما منفی 70 درجه تا مثبت 120 درجه سانتی گراد به هیچ عنوان آسیب نخواهد دید. ماندگاری بالای این مواد به این صورت است که شما عزیزان با یک بار شست و شو نمای ساختمان خود با استفاده از مواد ، هیچ نیازی به شست و شوی دوباره ساختمان ندارید.

مزیت های دیگر نانو نمایی در پرند

از قابلیت های دیگر مواد نانویی این است که می تواند به راحتی با اشعه ی یووی و فرابنفش مقابله کند. همچنین شما عزیزان با استفاده از نانو می توانید از ورود و خروج صدا های اضافی در ساختمان خود جلوگیری نمایید. باران های اسیدی به نمای ساختمان شما عزیزان آسیب بزند اما با استفاده نانو نمایی در پرند نمای ساختمان خود را می توانید مانع از این گونه آسیب ها محافظت نمایید و نمای ساختمانی براق تری را داشته باشید. مواد نانویی محلولی است بدون رنگ و بی بوده و برای افراد هیچ گونه ضرری را نخواهد داشت همچنین موادی است دوست دار محیط زیست است. توجه داشته باشید برای نانو نمودن نمای ساختمان تان باید حتما محیط خود را تمیز نمایید. در بعضی از ساختمان ها حتی با وجود وسایل سرمایشی مانند کولر در تابستان و وجود وسایل گرمایشی در زمستان مانند بخاری ، دمای ساختمان مطلوب نخواهد شد یکی از دلایل آن هدر رفتن انرژی از درزهای موجود در ساختمان است. مواد نانویی می تواند پوشش درزها از هدر رفتن انرژی در ساختمان تان نیز جلوگیری کنید.

سوالات درباره ی نانو نمایی در پرند

هزینه ی ابتدایی نانو نمایی کمی بیشتر از مواد دیگر می باشد اما با توجه به ماندگاری بالا شما عزیزان از هرگونه س شست و شو دیگر بی نیاز کرده و در نتیجه از هزینه های اضافی که برای شما عزیزان ایجاد خواهد نمود جلوگیری خواهد کرد. همچنین زمانی که برای نانو کردن ساختمان خواهد صرف خواهید کرد زمان نسبتا کمی می باشد. اگر برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه هزینه ، زمان و فرایند ساختمان تان پیش آمده است می توانید با تماس با کارشناسان متخصص و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو اطلاعاتی از ساختمان تان مانند متراژ ، تعداد طبقات ، نوع نمای ساختمان و… از هزینه و زمان تقریبی نانو نمایی در پرند آگاهی کسب نمایید.

Leave a Reply