انجام پروژه های نماشویی در تهران

عمل نماشویی و شست و شوی نماهای ساختمان های مختلف جهت تمیز نمودن آلودگی های ناشی از گرد و غبار ، دود ماشین آلات صنعتی ، دود خودرو های سبک و سنگین و  از بین رفتن آلودگی های ناشی از بارندگی برف و باران انجام می شود . نماشویی در تهران یکی از امور خدماتی نظافتی برای نمای ساختمان ها محسوب می شود . هم چنین شست و شوی نمای انواع ساختمان علاوه بر از بین بردن آلودگی ها و تمیز نمودن نما از فرسایش آن  و کثیف نشان دادن نما جلوگیری می نماید.

گروه صنعتی ماندگار نانو با داشتن پرسنل مجرب و ماهر در زمینه نما شویی انواع نماهای ساختمان در استان تهران و حومه با استفاده از متد های پیشرفته و مواد درجه یک نانو گامی بزرگ در این زمینه برداشته است و در امور خدماتی نظیر نماشویی و یا شست و شوی نماهای ساختمانی فعالیت می نماید.

پروژه های نماشویی در تهران - شرکت ماندگار نانو

نماشویی ساختمان ها در تهران با نانو

مواد نانو به کاربرده شده در شست و شوی نمای ساختمان ها به عنوان یک ایده ی نو و خلاقانه در صنعت نماشویی در تهران می باشد که با فعالیت های گسترده ای که در زمینه نماشویی یا به اصطلاح نانو شویی نمای ساختمان به دست آورده است از نفوذ هرگونه آلاینده ها و آلودگی به نمای ساختمان در مدت زمان طولانی جلوگیری به عمل می آورد. مواد نانویی به دلیل ماندگاری بالایی که دارد تا چندین سال نمای ساختمان را تمیز نگه می دارد و پس از طی چند سال نیاز به نانو شویی دوباره دارد. لازم به ذکر است هزینه ترمیم یا شست و شوی مجدد نما شاید قابل توجه باشد اما در مقایسه با نتیجه کار هزینه ی زیادی نیست.

با انجام نماشویی در تهران ساختمان های اداری ، تجاری و دولتی بزرگ به دلیل داشتن ارباب رجوعان و مشتریان زیاد علاوه بر این که نمای ساختمان خود را تمیز می نمایند باعث چشم گیر تر شدن نما و جذب مشتری بیشتر می شود. علاوه بر این فرسایش نمای ساختمان به صورت قابل ملاحظه ای به کندی انجام می شود و نیاز به بازسازی نمای ساختمان نیست.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در فیروزکوه

هزینه های نماشویی در تهران

نحوه نما شویی ساختمان در تهران تعیین کننده هزینه های آن می باشد که این عوامل تعیین کننده شامل :

ارتفاع ساختمان

جهت انجام هر گونه خدمات نماشویی در تهران به این عامل باید توجه نمود که ارتفاع و یا تعداد طبقات ساختمان چه قدر می باشد . در صورتی که تعداد طبقات به گونه ای باشد که نیاز به نصب داربست باشد باید هزینه جداگانه به غیر از هزینه نماشویی متحمل شوید.

میزان آلودگی نمای ساختمان

میزان آلودگی و کثیفی نمای ساختمان در برآورد هزینه های نماشویی مؤثر است . در صورتی که ساختمان مجاور با خیابان اصلی و یا نزدیک به اتوبان و کارخانجات صنعتی باشد مسلماً کثیفی حاصل از دود ماشین های سواری و دیگر آلاینده های صنعتی که بر رو نما قرار گرفته بیشتر می باشد و هزینه بیشتری را برای نماشویی صرف می کند.

قدمت نمای ساختمان

نماشویی ساختمان بر روی سنگ های گرانیتی و سنگی به دلیل سطح صاف تر بهتر از آجر نماهای سنتی و قدیمی قابل شست و شو می باشد. هم چنین در صورتی که نمای ساختمان دارای فرسایش شده است که باید هزینه بیشتری نسبت به شست و شوی آن متحمل شوید. در صورتی که به علت قدمت بالای ساختمان نیاز به ترمیم نما باشد باید از پیچ و رول پلاک نما استفاده نمایید.

نوع نماشویی

انتخاب نوع نماشویی در هزینه های آن تأثیر به سزایی دارد به طوری که اگر از مواد باکیفیت و درجه یک نانو در نماشویی ساختمان در تهران استفاده نمایید مسلماً هزینه نسبتاً بالاتری دارد نسبت به نماشویی با آب باید متحمل شوید اما نتیجه ی مطلوب تری بدست می آید.

نماشویی در تهران برای نماهای مختلف

نمای آجری

به دلیل ترکیباتی که در ساخت آجر به کار رفته است به رنگ قرمز و رنگ زرد مایل به قهوه ای به صورت آجر نسوز یا آجر مععمولی در ساختمان به کار می رود که علاوه بر استحکام نمای ساختمان جلوه زیبایی دارد ، اما به مرور زمان نسبت به سنگ نما زودتر دچار کثیفی و آلودگی می شوند به همین دلیل نماشویی نماهای آجری با مواد شوینده نانو و سلیس ها با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود.

نمای کامپوزیت

کامپوزیت ها نسبت به دیگر سازه های به کار برده در نمای ساختمان دارای ظاهر زیباتری است و از جنس آلومینیومی به صورت ورقه ای در رنگ های مختلف در نمای ساختمان از آن استفاده می شود . توصیه می شود نماشویی نماهای کامپوزیتی در تهران به طور سالانه انجام شود تا از هرگونه ضرر های مالی و پوسیدگی آن که جلوه ی بدی به نمای ساختمان میدهد جلوگیری به عمل آید.

نمای نقاشی شده

نقاشی نماهای مختلف که معمولاً پس از سیمان کاری و استفاده از پودر سنگ انجام می شود با رنگ های مختلف رنگ آمیزی می شود . از آن جا که نماشویی این گونه نماها باید با دقت بسیار بالایی انجام شود از واتر جت با فشار معمولی آب برای شست و شوی نمای آن استفاده می شود . از آن جا که در سطح شهر تهران دیوارهای رنگی و نقاشی شده زیادی وجود دارد ، نماشویی در تهران از جمله امور خدماتی شهری محسوب می شود که از کیفیت رنگ دیوار ها و نمای نقاشی شده به صورت چشم گیری کاسته می شود.

Leave a Reply