نماشویی در فیروزکوه

شستشوی نما یا به عبارت دیگر نماشویی در فیروزکوه از انواع خدمات نظافتی برای نمای ساختمان ها می باشد . با توجه به آلودگی های موجود در هوا و بارندگی های متنوع که باعث انتقال گرد و غبار و کثیفی به نمای ساختمان می‌شود شست و شوی نمای ساختمان ها امری واجب و بدیهی به منظور جلوگیری از فرسایش و کثیفی نما و بد جلوه دادن ساختمان ها می باشد.

با توجه به نوع نمای هر ساختمان نحوه کار متفاوت می باشد و نباید فقط یک مدل نماشویی را بر روی تمامی ساختمانها پیاده کرد چراکه استفاده از روش نادرست و مواد شوینده نادرست می تواند باعث آسیب رساندن جدی به نمایش شود. مجموعه ماندگار نانو با استفاده از مواد نانو با کیفیت و درجه یک و پرسنل مجرب و ماهر گامی بزرک در جهت زیبا سازی نمای ساختمان مردم شریف شهرستان فیروزکوه برداشت است.

انجام عملیات های نماشویی در فیروزکوه - مجموعه ماندگار نانو

روش های عمومی نماشویی در فیروزکوه

همانطور که گفته شد با توجه به نوع نمای ساختمان، روش های متنوعی جهت شستشوی نما وجود دارد.ا ز عمومی‌ترین روشهای آن می‌توان به شست و شوی نما  با آب اشاره کرد .این روش زمانی به کار می‌رود که آلودگی زیادی وجود ندارد و تنها با استفاده از آب ، نما زیبایی خود را به دست می آورد . روش بعدی استفاده همزمان آب و سیلیس است لکه ها و جرم های سخت به جای مانده را از بین میبرد. روش سوم اسید شویی می باشد که در این روش از ترکیب اسیدهای خاص برای پاکسازی ماسه -گرانیت و سنگ نماهای خاص استفاده می کنند. مجموعه ماندگار نانو برای اولین بار نماشویی در فیروزکوه را با استفاده از مواد نانو درجه یک انجام می دهد. این کار علاوه بر اینکه ماندگاری بالاتری نسبت به آب دارد از آلودگی مجدد نمای ساختمان در مدت زمان طولانی جلوگیری می کند.

بیشتر بدانید: آب بندی استخر در فیروزکوه

پیچ و رولپلاک کردن نما در نماشویی در فیروزکوه

در برخی از مواقع در هنگام شستشوی نما متوجه می‌شوید که برخی از سنگ ها و یا گرانیت های به کار رفته در نمای ساختمان استحکام خودشان را از دست داده‌اند و هر لحظه ممکن است از جای خود کنده شود . برای جلوگیری از خطرات ناشی از کنده شدن و افتادن نما از پیچ و رولپلاک استفاده می کند. به این صورت که سنگ ها با استفاده از پیچ و رولپلاک های خاص به دیوار محکم می شوند و در نهایت با استفاده از بتونه های هم رنگ سنگ کاملا پوشیده می شود که نمای زیبا ساختمان حفظ می‌شود و پیچ و رولپلاک به هیچ عنوان بعد از شست و شوی نما  دیده نمی شود. لازم به ذکر است که نماشویی در فیروزکوه طبق روش های روز دنیا و با استفاده از بهترین متریال توسط تیم آموطش دیده ما انجام خواهد شد.

تعیین هزینه در نماشویی در فیروزکوه

عوامل مختلفی در برآورد هزینه نماشویی در فیروزکوه دخیل هستند .اولین مسئله ارتفاع ساختمان است  که مشخص می کند نیاز به داربست زدن جهت نماشویی می باشد یا خیر .همچنین میزان سنگ و گرانیت به کار رفته در نمای ساختمان نیز عامل تاثیرگذار بر روی هزینه نماشویی می باشد .میزان آلودگی نمای ساختمان و فرسایش سنگها و در دسترس بودن آب فشار قوی وبرق نیز عوامل مهمی در برآورد هزینه است .

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه های شست و شوی نما  استفاده از پیچ و رولپلاک در ترمیم نمای ساختمان است که نقش بسیار زیادی در تامین هزینه‌های نماشویی دارد. همچنین انتخاب نوع نماشویی توسط کارفرما نیز عامل بسیار تاثیر گذاری در تعیین هزینه کار دارد زیرا استفاده از مواد درجه یک نانو هزینه بنسبتا بالاتری در برابر نماشویی با آب دارد و در مقابل آن کیفیت و ماندگاری بالاتری نیز برای مشتری به ارمغان خواهد آورد.

نماشویی کامپوزیت در فیروزکوه

شستشوی نما برای ساختمان هایی که در نمای آنها از کامپوزیت ها استفاده شده است امری بسیار مهم می باشد که باید به صورت سالانه و مرتب انجام گردد تا از پوسیدگی و خسارت‌های سنگین مالی آن جلوگیری شود. همانطور که میدانید کامپوزیت ها ورق های آلومینیومی رنگی هستند که مورد استقبال بسیاری از طراحان و معماران برجسته ایران قرار گرفته است و باید شست و شوی نما  با برنامه ریزی خاصی روی آن ها انجام گردد.

بیشتر بخوانید: آب بندی ساختمان در فیروزکوه

نماشویی در فیروزکوه برای نماهای نقاشی شده

این نماها مدل ها و انواع مختلفی دارند که بعد از سیمان کاری و استفاده از پودر سنگ ، نقاشی مورد نظر روی نما انجام می شود.این گونه  نماشویی نیاز به دقت بسیار بالایی دارد که در حین نماشویی باعث پاک شدن و از بین رفتن نقش و نما ها نگردند . در این روش معمولا از واترجت با فشار آب مناسب برای نما شویی استفاده میشود. نماشویی در فیروزکوه برای نماهای نقاشی شده بسیار مناسب می باشد زیرا که قسمت زیادی از نماهای این شهرستان را نماهای نقاشی شده تشکیل می دهد.

پولیش کردن در نماشویی ساختمان ها در فیروزکوه

پولیش کردن عملی است که در پایان نماشویی توسط دستگاه سند بلاست جهت افزایش کیفیت شستشوی نما انجام میشود و جلوه خاصی به نتیجه کار نماشویی ساختمان ها در فیروزکوه می دهد . پولیش مانند یک پرداخت‌کننده یا جلا دهنده یا عبارت دیگر یک نوع واکس عمل می‌کند که علاوه بر این که بعد از شست و شوی نما ، جلوه زیباتری به نما می دهد ،ماندگاری بالاتری را نیز به همراه می آورد .همچنین در ترمیم کردن قسمتهایی از نما که نیاز واجب به تعویض ندارند می‌توان از پولیش کاری استفاده کرد.

دقت شود که قبل از پولیش کاری باید شستشو نما به طور کامل انجام شود و هیچ گونه جرم و آلودگی بر روی سطح وجود نداشته باشد.

مزیت نماشویی در فیروزکوه با مواد نانو

شستشوی نما با استفاده از مواد نانو کاری نو و جدید در صنعت نماشویی در فیروزکوه میباشد که باعث تحیر بسیاری از کارشناسان قرار گرفته است . به این صورت که لایه نازکی از مواد نانو بر روی سطح باقی می‌ماند که کاملاً غیرقابل نفوذ بوده و برای مدت زمان زیادی از نفوذ آلاینده‌ها و کثیفی و نمای ساختمان جلوگیری می‌کند. این مواد نانو در واقع مانع از باقی ماندن و نفوذ ریزگردها در لایه‌های نمای ساختمان می‌شود و حدود ۵ سال ماندگاری ۱۰۰% را تضمین میکند. بعد از گذشت این مدت کیفیت خود را به تدریج از دست می‌دهند و نیاز به نانوشویی مجدد پیدا می شود. البته لازم به ذکر است که نانوشویی هزینه قابل توجه برای افراد در شست و شوی نما  خواهد داشت که  این هزینه در مقابله با نتیجه کار غیر قابل مقایسه می باشد.

یکی از عوامل مهم در جذب مشتری نمای زیبای ساختمان محل کار است .به همین دلیل است که نماشویی بسیار مورد توجه صاحبان مشاغل خاص یا ساختمان های تجاری و اداری قرار گرفته است.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که نمای بیرونی ساختمان به خصوص در مناطق پر رفت و آمد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و تمیزی آن می‌تواند از نظر روانشناسی تأثیر بسزایی در جذب مخاطبین به محیط داشته باشد و یک بازاریابی روانشناسی کاملا منحصر به فردی را ایجاد می کند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نماشویی در فیروزکوه با مشاوران ما در مجموعه ماندگار نانو تماس حاصل بفرمایید .

Leave a Reply