انجام پروژه های نماشویی در ورامین

با توجه به آلودگی ها و کثیفی هایی که روز به روز بر آن ها افزوده شده که از جمله این آلودگی ها می توان به خودرو های سنگین دود زا ، دود ناشی از کارخانجات صنعتی مختلف و … اشاره کرد . این دود ها با توجه به موقعیت قرار گیری ساختمان کم و زیاد هستند مثلا در شهر ورامین به دلیل قرار گیری در حومه و همچنین نزدیکی به کارخانجات ساختمان بیشتر در معرض آلودگی قرار دارند و تمامی این آلودگی ها زمانی که بر روی سطح نما ساختمان ها می نشینند موجب آسیب های  فراوانی از جمله تخریب نما ،  طول عمر کمتر نما و … می شوند مجموعه ماندگار نانو برای کاهش این آلودگی ها ، نماشویی در ورامین یا همان شست و شو نما  را با استفاده  از محلول های پاک کننده  نانویی انجام می دهد .

بیشتر بدانید: عایق رطوبتی در ورامین

کاربرد نماشویی در ورامین با مواد نانو

از آنجایی که نماشویی در ورامین یا همان شست و شو نما جزء امور نظافتی به شمار می آید و این امر اگر به درستی با محلول های پاک کننده نانویی انجام شوند از اهمیت بسزایی بخوردار است ، زیرا این مواد از مزیت ها و فواید بی شماری  برخوردارند که در قسمت مزایا به بیان توضیحات بیشتری راجب این محلول های نانویی می پردازیم ، از جمله کاربرد این مواد نانویی در شست و شو نما می توان به این که نمای ساختمان ها بعد شست و شو با این مواد به راحتی آلودگی و کثیفی را به خود جذب نمی کنند و با آلاینده های مختلف در هوا واکنش نمی دهند اشاره کرد.

انجام عملیات نماشویی در ورامین - شرکت ماندگار نانو

از آنجایی که نما ساختمان ها متفاوت است شست و شو هر کدام از این نما ها به روش خاصی صورت می گیرد . به عنوان مثال ساختمان ها با نمای آجری که این آجر ها نیز به دو دسته آجر معمولی و آجر نسوز تقسیم شده اند و هر کدام با توجه به محیطی که در آن به کار رفته اند از استحکام و مقاومت و زیبایی بالایی نسبت به دیگر نما ها برخوردار هستند اما این آجر ها در کم ترین زمان به سرعت دچار آلودگی و کثیفی می شوند و برای حل این مشکل مجموعه ماندگار نانو در زمینه نما شویی از محلول های پا کننده نانویی درجه 1 استفاده کرده که شست و شو این نما ها با استفاده از دستگاه های خاصی صورت می گیرد تا کوچک ترین آسیبی به نما وارد نشود.

بیشتر بخوانید: انجام پروژه های نانو در ورامین

مزایا نماشویی در ورامین با مواد نانو

با توجه به کاربرد های فراوان نماشویی در ورامین با محلول های پاک کننده ای که در آن ها از مواد نانویی بهره گرفته شده است این محلول ها از مزایا و فواید بی شماری نیز برخوردارند که در این بخش به شرح آن ها می پردازیم :

زمانی که گروه ماهر و متخصص مجموعه ماندگار نانو برای شست و شو نما به محل می روند این شست و شو در کوتاه ترین زمان صورت می گیرد .

هنگامی که سطح نما با این محلول نانویی تمیز می شود به راحتی گرد و غبار ، دود ناشی از خودرو ها ، ماشین آلات صنعتی ، آلاینده و گاز های سمی در هوا و … نمی تواند بر روی سطح نما ماندگار شوند زیرا این مواد دارای خاصیت خود پاک شوندگی هستند و از پوسیدگی و آسیب به نما توسط موارد ذکر شده جلوگیری می کنند.

همچنین این محلول های نانویی زمانی که بر روی نما استفاده شده اند تا حدی مانند عایق های حرارتی مانع از جذب گرما و سرما به محیط می شوند.

استفاده از این محلول نانویی باعث افزایش طول عمر نما با طول عمر ساختمان می گردد .

هزینه نماشویی در ورامین با نانو

با توجه به مطالب ذکر شده راجب نماشویی در ورامین یا همان شست و شو نما توسط کادر مجرب و حرفه ای مجموعه ماندگار نانو شاید سوالی که در ذهن شما شکل گرفته در مورد مدت زمان و هزینه استفاده از این طرح باشد که هر چه زودتر از این طرح استفاده و نما ساختمان خود را زیبا و از پوسیدگی آن نیز جلوگیری نمایید شما عزیزان می توانید جهت کسب آگاهی درباره مدت زمان و هزینه با مشاورین مجموعه تماس حاصل فرمایید.

پرسش و پاسخ مردمی جهت نماشویی در ورامین

سوال : سلام وقت بخیر ، در ادامه هشتگ نماشویی در ورامین می خواستم ببینم می توان از ساختمان هایی که مدائم در برابر گاز های سمی و دود خودرو های سنگین قرار گرفته انداز این محلول های پاک کننده نانویی استفاده کرد اگر می شود تا چه حد از این آلودگی ها می کاهد ؟

پاسخ : سلام ممنون ، بله امکان نماشویی ساختمان هایی که به طور مداوم در برابر آلودگی هایی از قبیل گاز های سمی و دود خودرو ها قرار گرفته اند وجود دارد زیرا این ساختمان بر اثر این آلاینده ها به سرعت فرسوده و دچار پوسیدگی می شوند اما با استفاده از این محلول نانویی شما می توانید تا حد زیادی از این فرسودگی و پوسیدگی جلوگیری نمایید.

سوال : سلام خسته نباشید ، می خواستم بدونم این مواد نانویی پس گذشت زمان دچار آسیب به نما ساختمان نمی شوند؟ و در سالیان بعد می توان دوباره از همین محلول های پاک کننده نانویی استفاده کرد یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

پاسخ : سلام ممنون ، این محلول های نانویی که در آن ها از مواد نانویی درجه یک استفاده شده علاوه براین که در گذر زمان باعث آسیب به نما نمی شود بلکه موجب طول عمر بیشتر نما ساختمان نیز می گردد .

Leave a Reply