نوسان قیمت کاغذ دلیلی برای ابطال قرادادهای انتشار کتاب

به گزارش کتابونه؛ جلال صابر نژاد مدیر مسئول انتشارات آریترین، با اشاره به تاثیر شرایط اقتصادی بر انتشار کتاب گفت: متاسفانه یک مقدار بازار کتاب دچار افت شده و شرایط اقتصادی بر انتشار کتاب تاثیر گذاشته است. به دلیل نوسانات قیمت کاغذ برخی از قراردادهای انتشار کتاب را در انتشارات آریترین کنسل کردیم. در این میان اما برخی کتاب ها را در انتشارات آریترین منتشر کردیم که یکی از آن ها کتابی با عنوان «از زندان شاه تا جنگ صدام» است.

وی در خصوص کتاب از زندان شاه تا جنگ صدام بیان کرد: کتاب «از خاطرات شاه تا جنگ صدام » خاطرات یک فرد انقلابی به نام سید لطیف آرمیو قبل از انقلاب است. وی خاطراتش را تا زمان جنگ در این کتاب بیان می کند. آرمیو از هم دوره ای های عسگر اولادی  است که قبل از انقلاب چندین سال به زندان می رود. وی پس از انقلاب به عنوان کسی که در جنگ حضور دارد، سرنوشت عجیبی پیدا می کند.

مدیر مسئول انتشارات آریترین ادامه داد: اصول و روش های ترتبیت اسلامی اثر کرم صرفه جو کتاب دیگری است که در انتشارات آریترین منتشر شد. این کتاب درباره دوران کودکی و تربیت کودک در این دوران بر اساس سیره پیامبر اعظم است. با توجه به اهمیتی که تربیت نسل انقلابی دارد، این نوع تربیت به یک خط فکری نیاز دارد که باتوجه به سیره تربیتی پیامبر اکرم و امام حسین (ع) باشد. نویسنده در این کتاب، یک کار پژوهشی انجام داده است. کتاب «اصول و روش های تربیت اسلامی» چندین فصل دارد. با توجه به فضای تربیتی که در آموزش و پرورش وجود دارد، نیاز داریم کتابی داشته باشیم که به موضوع تربیت اسلامی و روش های این نوع تربیت بپردازد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

Leave a Reply