چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی

تبلیغات یکی از امور مهم در فروش محصولات است که می تواند در افزایش فروش محصول تان تاثیر بسزایی داشته باشد . چاپ صنعتی ایساتیس یکی از قدرتمند ترین کارخانه های چاپ بر روی قطعه است که توسط پرسنل کارآزموده و دستگاه های به روز بر روی قطعات شما عزیزان اطلاعات محصول ، برند ، لوگو  و … را چاپ می نماید . چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی یکی از نمونه های چاپ صنعتی می باشد . همچنین می توانید با هزینه ای اندک بهترین تبلیغات با ماندگاری بالا را روی قطعه ی خود داشته باشید . در ادامه به بررسی مراحل و فرایند چاپ بر روی قطعه خواهیم پرداخت .

 

بررسی کلی چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی

برای چاپ روی قطعه با جنس های مختلف روش های متفاوتی نظیر چاپ تامپو ، چاپ سیلک ، چاپ ترانسفر ، چاپ طلاکوب و … وجود دارد . انتخاب روش چاپ بر روی قطعه توسط کارشناسان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس تشخیص داده می شود . همچنین روش چاپ روی قطعه بستگی به ابعاد هندسی ، جنس و … دارد . چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی با استفاده از کلیشه انجام شده و رنگ ها توسط واسطه ای به نام پد های سیلیکونی از روی کلیشه برداشته شده و روی قطعه قرار می گیرد . چاپ سیلک نیز به این صورت می باشد که طراحی ها بر روی شابلون حکاکی می شود و با استفاده از دستگاه های مدور تمام اتوماتیک روی قطعه چاپ خواهد شد . قطعات گرد و استوانه ای شکلی که چاپ بر روی آن ها به صورت متقارن می باشد فقط با چاپ سیلک انجام می شود.

 

طراحی چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی

پس از گذشتن از مرحله ی انتخاب روش چاپ بر روی قطعه نوبت به طراحی طرح چاپ مورد نظر می رسد. این فرایند مهم ترین مرحله ی چاپ روی لوازم آرایشی بوده که باید توسط نیرو های ماهر و حرفه ای انجام می شود . طراحان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس به تمام اصول چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی و نرم افزار های مسلط هستند . در این مرحله باید تمامی اطلاعات مورد نظر مشتری ، در طرح به کار گرفته شود . همچنین خلاقیت در طراحی اهمیت زیادی را دارد به صورتی که بتواند به راحتی مصرف کننده زیادی را جذب کند . پس از طراحی ، طرح مورد نظر بر روی کلیشه های فولادی حکاکی می شود و فرایند چاپ لوازم آرایشی انجام خواهد شد. هرچه در طراحی ظرافت بیشتری به کار برده شود انتقال رنگ بهترانجام می شود و باید دقت بیشتری را در چاپ آن به کار برد . مجموعه چاپ صعنتی ایساتیس با بهره گیری از پرسنل کارآزموده و بروز ترین دستگاه های روز دنیا می تواند ظریف ترین و کوچک ترین چاپ ها بر روی قطعات را با دقت و مهارت بالایی انجام دهد و در طی فعالیت خود توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید .

 

کیفیت رنگ چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی

پس از انجام طراحی  باید طرح مورد نظر بر روی قطعه چاپ شود. رنگ هایی که مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس در چاپ استفاده می کند از رنگ های درجه یک آلمانی می باشد که در کنار رنگ های دیگر از شفافیت ، درخشندگی و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند . باید توجه داشته باشید رنگ هایی را بر روی قطعه به کار ببرید که بیشترین سازگاری را با جنس قطعه داشته باشد . برای مثال اگر از رنگ مخصوص پلاستیک  روی شیشه استفاده نمایید در گذر زمان پوسته شده و پاک می شود . این مرحله از چاپ باید در نهایت دقت انجام گردد تا تمامی مناطق حکاکی شده روی  کلیشه را پوشش دهی کند . پس از انجام روند چاپ ، قطعه درون کوره های تثبیت رنگ قرار می گیرد . این امر باعث افزایش دوام و ماندگاری چاپ بر روی قطعه می شود و ثبات رنگ را بیشتر خواهد کرد . همچنین تمامی رنگ های به کار رفته در چاپ قابل شست و شو بوده و در برابر نم و رطوبت رنگ پریده نشده و چاپ ها از بین نخواهد رفت .  پس از انجام روند چاپ تامپو برند Kenci روی لوازم آرایشی قطعات درون بسته بندی های مناسبی قرار می گیرد تا از نشستن گرد و غبار و آسیب رسیدن به آن ها جلوگیری شود .

 

راه های ارتباطی با چاپ صنعتی ایساتیس

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شابلون سازی ، کلیشه سازی ، فرایند چاپ بر روی قطعه ، کیفیت رنگ و … به صفحه ی تماس با ما سایت www.isatisprint.com مراجعه نمایید و با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

Leave a Reply