چاپ سیلک برند pinova

مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس طی چندین سال سابقه در زمینه ی چاپ صنعتی توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید . یکی از روش هایی که برای تبلیغات محصولات مخصوصا لوازم آرایشی به شما عزیزان پیشنهاد می شود ، چاپ صنعتی می باشد . چاپ صنعتی روی قطعات و محصولات یکی از ماندگار ترین روش های تبلیغات است که توانایی چاپ روی هر جنسی از محصولات ( شیشه ، پلاستیک ، چوب و … ) را خواهد داشت . در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ سیلک برند pinova هستید ، به ادامه ی این مطلب مراجعه نمایید .

مزیت های چاپ سیلک برند pinova

همان طور که گفته شد ؛ چاپ صنعتی روی محصولات می تواند مزیت های بی شماری داشته باشد . یکی از این مزیت های این است که مصرف کننده دائما با محصول در ارتباط بوده و برند چاپ شده روی آن مشاهده خواهد نمود . مشاهده مکرر هر چیزی سبب می شود که مطلب مورد نظر در ناخودآگاه ذهن شخص باقی بماند . در نتیجه مصرف کننده با مشاهده نمودن دائم چاپ روی محصول ، برند شما را به خاطر می سپارد و هنگام خرید مجدد ، محصول شما را خریداری خواهد نمود . همین امر سبب افزایش فروش محصول شما شده که نمادی از کیفیت بالا محصولات تان می باشد . یکی دیگر از مزیت هایی که چاپ سیلک برند pinova برای تان خواهد داشت این است که ، ظاهر لوازم آرایشی برای بانوان حائز اهمیت است . می توان گفت ظاهر زیبای محصولات را ملاکی برای با کیفیت بودن آن می دانند و اگر محصول ظاهر مناسبی نداشته باشد از خرید آن صرف نظر خواهند کرد . مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس قابلیت چاپ روی هر سایزی از قطعه را خواهد داشت و کیفیت تمامی چاپ های انجام شده در این مجموعه را در تضمین نماید .

 

شما عزیزان می توانید مطلب چاپ ترانسفر برند STUTTGART را نیز مطالعه کنید .

 

مراحل چاپ سیلک برند pinova

شاید برای شما عزیزان سوالاتی در زمینه ی روش های چاپ صنعتی و چگونگی انجام آن پیش آمده باشد . چاپ صنعتی در روش های متفاوتی مانند چاپ تامپو ، چاپ ترانسفر ، چاپ طلا کوب  و … علاوه بر چاپ سیلک برند pinova انجام می گیرد . این روش ها با توجه به انحنا ، سایز ، جنس و … محصول توسط نیرو های متخصص انتخاب می شود .

پس از انتخاب نمودن روش چاپ باید رنگی متناسب با جنس محصول انتخاب گردد که بیشترین سازگاری با آن را داشته باشد . در غیر این صورت چاپ های انجام شده پوسته خواهد شد . در مرحله ی بعد باید طراحی چاپ مورد نظر انجام گردد . طراحی مهم ترین مرحله ی چاپ صنعتی می باشد که باید در نهایت خلاقیت و دقت انجام گیرد . شما می توانید از تمامی اطلاعات محصول خود مانند برند ، لوگو ، اطلاعات محصول و … برای چاپ روی محصول انتخاب نمایید . پس از اتمام طراحی باید برای طرح مورد نظر شابلون ساخته شود ؛ به این صورت که طرح روی ورق های استیل و فولادی حکاکی خواهد شد . ساخت فیکسچر پس از ساخت شابلون انجام می شود که سبب ثابت قرار گرفتن محصول روی میز کار خواهد شد .

 

کیفیت چاپ سیلک برند pinova

رنگ های زیادی برای چاپ روی قطعه وجود دارد که باید متناسب ترین رنگ با جنس محصول برای چاپ سیلک برند pinova انتخاب شود . رنگ هایی که مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس برای چاپ روی محصولات استفاده می نماید ، درجه یک و آلمانی بوده که از شفافیت و درخشندگی خاصی برخوردار است . چاپ های انجام شده با این رنگ ها در برابر عوامل محیطی مانند نم و رطوبت ، سایش دست ، گرما و سرما و … مقاومت بالایی دارد . پس از انتقال رنگ روی محصول توسط پرسنل های کار آزموده و دستگاه های تمام اتوماتیک دوار ، محصولات درون دستگاه های تثبیت رنگ قرار خواهند گرفت که سبب افزایش دوام ، ماندگاری و ثبات چاپ های انجام شده خواهد شد . در نهایت پس از اتمام مراحل چاپ ، محصولات درون بسته بندی های موجود قرار خواهند گرفت که از آسیب دیدن چاپ های انجام شده روی آن ها جلوگیری خواهد شد . شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی کیفیت رنگ ، روش ساخت شابلون ، طراحی ، کیفیت چاپ و … با کارشناسان مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس تماس برقرار نمایید و از مشاوره ی رایگان بهره مند شوید .

راه های ارتباطی با مجموعه چاپ صنعتی ایساتیس 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ی تماس با ما سایت www.isatisprint.com  مراجعه نمایید و از شماره تماس های موجود برای برقراری ارتباط با کارشناسان استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق #چاپ صنعتی ایساتیس با ما همراه باشید .

Leave a Reply