کتابفروشی ها در انتظار کتاب “از تهی سرشار”

به گزارش کتابونه؛ علی حدادی اصل گفت: این روز‌ها مشغول مراحل پایانی آماده‌سازی کتابی به نام «عاشقال‌دونی» هستم که ۴ سال نگارشش طول کشیده است.

وی اظهار کرد: قصه این کتاب به سال ۷۳ بر می‌گردد. «عاشقال‌دونی» درباره یک نوع مریضی و اختلال روانی است. این کتاب درباره چرایی و تحلیل انسانی است که به دنبال قتل زنجیره‌ای می‌رود.

این نویسنده که برای نگارش کتاب دست به تحقیقات بسیار گسترده‌ای زده است، تاکید کرد: در این کتاب توضیح داده می‌شود که چه عاملی باعث جنون یک آدم می‌شود. همچنین گفته می‎شود که هر کس هر کاری انجام می‎دهد مسبب آن عمل خودش است و یک تصمیم غلط می‌تواند فرد را به بیراهه بکشاند.

وی درباره تاخیر در چاپ این کتاب تصریح کرد: به خاطر کشته شدن سه دختر بچه آتنا، بنیتا و ستایش ترجیح دادم تا از این برهه زمانی گذر کنیم و کتاب در زمان بهتری وارد بازار شود.

حدادی اصل با اشاره به اینکه این کتاب در مرحله پایانی ویراستاری قرار دارد درباره چاپ آن بیان کرد: چندین انتشارات چاپ آن را پیشنهاد داده‎اند و من در نهایت این کتاب را اوایل اسفند ماه به ناشر خواهم سپرد تا برای سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سال ۱۳۹۸ منتشر شود.

منبع: میزان

انتهای پیام/

Leave a Reply