کتاب “اسرار فتح قله گوگل” با ۱۵۶ صفحه راهی بازار شد

به گزارش کتابونه؛ کتاب «اسرار فتح قله گوگل» نوشته برایان دین به‌تازگی با ترجمه محسن عقبایی توسط انتشارات تاچارا منتشر و راهی بازار نشر شده است. نسخه اصلی این کتاب مربوط به ویراست سال ۲۰۱۹ آن است.

این کتاب در برگیرنده آخرین استانداردها و نکاتی است که موتور جستجوی هوشمند گوگل برای رتبه‌بندی سایت‌ها به کار می‌گیرد. آگاهی از مباحث و نکات مطرح شده در این کتاب می‌تواند مورد استفاده روابط‌عمومی‌ها، رسانه‌ها، خبرنگاران و تولیدکنندگان محتواهای اینترنتی، بخش‌های بازاریابی، فروش، تبلیغات و آی‌تی شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار بگیرد.

کسب و کارهای مبتنی بر اینترنت و دیگر کسب و کارهایی که در بازاریابی و تبلیغات خود از دیجیتال مارکتینگ بهره می‌گیرند، نیاز فراوانی به نحوه رتبه‌بندی مطالب و محتوا در گوگل دارند. در حالی‌که خدمات و مشاوره‌های تخصصی در این زمینه، هزینه سنگینی دارد، مطالعه کتاب اسرار قله گوگل به سادگی و با هزینه بسیار اندک این هدف را محقق می‌کند.

به عقیده نویسنده این کتاب، اعتبار گوگل در این است که پاسخ‌های مفید و صحیح به کاربرانش بدهد. اگر نتایج جستجوهای کاربران مفید نباشد از این موتور جستجوگر مایوس می‌شوند. به همین دلیل گوگل همه سعی خود را می‌کند تا بهترین پاسخ را به کاربرانش بدهد و با هر فرد یا سایتی که او را گمراه کند و روی پاسخ های آن تاثیر منفی بگذارد، بدون هیچ تعارف برخورد کند.

این کتاب اولین اثری است که انتشارات تاچارا چاپ می‌کند و انتشارش با حمایت گروه رسانه‌ای کاما انجام شده است.

این کتاب با ۱۵۶ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۲۷ هزار تومان منتشر شده است.

منبع: مهر

انتهای پیام/

 

Leave a Reply