کتاب “خلاقیت و هنر” راهی بازار می شود

به گزارش کتابونه؛ بهرام جلالی پور نویسنده و نمایشنامه نویس  در خصوص اثر جدیدش گفت: یک کتاب با عنوان «خلاقیت و هنر» در دست انتشار دارم این کتاب را به همراه فائزه فیض نوشته ام.

وی افزود:قرار بود کتاب «خلاقیت و هنر» در مهر ماه منتشر شود، اما این اتفاق نیفتاد هم اکنون مراحل نهایی فنی را سپری می‌کند و صفحه آرایی کتاب به اتمام رسیده است که پس از این در فرآیند انتشار قرار می‌گیرد.

جلالی پور با بیان اینکه کتاب «خلاقیت و هنر» قرار بود برای دانشجویان رشته‌های مختلف هنری نوشته شود، گفت:در واقع مرکز نشر دانشگاهی این کتاب را به سفارش دانشگاه جامع علمی کاربردی منتشر می‌کند و کتاب درسی این دانشگاه است.

وی افزود:کتاب خلاقیت و هنر را در ۸ فصل نوشتم، اما کتاب دو بخش عمده دارد. یک بخش آن از اول کتاب آغاز می‌شود که چهار فصل درباره مطالب نظری از جمله چیستی هنر و خلاقیت است و در چهار فصل دوم کتاب به صورت عملی مباحث مربوط به پرورش خلاقیت و خلاقیت و هنر را مطرح می‌کنم.

گفتنی است؛ بهرام جلالی پور پیش از این کتاب «نقد دراماتیکی نمایشنامه‌های کودک و نوجوان» را در انتشارات فراز منتشر کرد. در این کتاب تعدادی نمایشنامه را که در قالب کتاب منتشر شده، با شیوه‌ای نزدیک به ساختارگرایانه نقد کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

Leave a Reply