کتاب “قصه‌های مانی و مانا” در ۳۲ صفحه مصور رنگی راهی بازار شد

به گزارش کتابونه ؛ این کتاب مشتمل بر هفت قصه با عنوان‌های«ای وای! پیدا شد»، «بوس، نه»، «دکتر بازی»، «مانی وشنا»، «لواشک یواشکی»،«راز بد» و «غریبه» است که هر کدام به زبانی ساده و در قالب داستان به منظور آموزش چگونگی محافظت از خود به کودکان نوشته شده‌اند. همچنین توجه به نقش پدر و مادر در این امر از ویژگی‌های اصلی داستان‌های این مجموعه است.

آموزش محافظت از بدن از دوران کودکی باعث جلوگیری از خطرات می‌شود. خطراتی که همواره کودکان را به دلیل سن کم و نداشتن تجربه تهدید می‌کند. در این موضوع همواره مقالات فراوانی نوشته شده و روانشناسان و محققان نظریه‌های زیادی را مکتوب کرده‌اند.

گاهی بهره‌گیری از شیوه‌های غلط آموزشی در این زمینه می‌تواند اثرات معکوس داشته و موجب تخریب ذهن کودکان شود، اما آموزش صحیح با رعایت همه جوانب قطعا موجب دور کردن کودکان از خطر خواهد شد.

قصه‌های «مانی و مانا» را سپیده خلیلی نویسنده، روانشناس و کارشناس با سابقه آموزش و پرورش نوشته است. این داستان‌ها ابتدا در مجلات رشد منتشر شده و در معرض اظهار نظر عمومی قرارگرفته‌اند و پس از کسب تأیید صاحب نظران، اکنون در قالب یک کتاب روانه بازار شده‌اند.

قصه‌های «مانی و مانا» در ۳۲ صفحه مصور رنگی و با قیمت ۱۸ هزار تومان در فروشگاه‌های سراسر کشور و همچنین در فروشگاه مجازی انتشارات مدرسه به آدرس ENMA.IR در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام/

Leave a Reply