کسب رتبه اول شبکه بهداشت پاکدشت در طرح غربالگری کرونا

به گزارش خبر گزاری ایلنا، هادی تمهیدی، فرماندار پاکدشت گفت : از زمان اجرای این طرح تاکنون، 327 هزار  نفر از شهروندان در طرح غربالگری شرکت کرده و اطلاعات مربوط به وضعیت سلامت آنان در راستای ابتلا به ویروس کرونا در سامانه مربوطه ثبت شده است .

جهت مشاهده خبرهای اجتماعی شهرستان پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید .

تمهیدی افزود: مردم پاکدشت همکاری مستقیمی با نیروهای بهداشتی داشته‌اند و تاکنون 100 درصد افراد ثبت شده در سامانه سیب و بیش از 95 درصد جمعیت شهرستان در سامانه غربالگری کرونا ویروس ثبت نام شده و پس از تکمیل پرسشنامه و سنجش سلامت، در صورت وجود افراد مبتلا و مشکوک،جهت انجام تست تشخیص کرونا و گذراندن مراحل درمان به مراکز مربوطه ارجاع داده می شوند.

بیشتر بدانید : ویژگی های بیماری کرونا COVID-19

وی اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان پاکدشت دارای رتبه اول اجرای طرح غربالگری در استان تهران است و در حال حاضر یک مرکز به صورت شبانه روزی و مرکز دیگر تا ساعت 22 به منظور انجام آزمایش افراد مشکوک به کرونا در شهرستان پاکدشت فعال هستند و ظرف 24 ساعت نسبت به اعلام نتیجه قطعی افراد معرفی شده از مراکز درمانی اقدام می کنند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>