کلنگ زنی زورخانه جدید در روستای محمود آباد پاکدشت

به گزارش خبرگزاری آریا از پاکدشت، رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت به همراه فتح‌اللهی عضو شورای اسلامی شهر پاکدشت، دهیار و اعضای شورای محمود آباد ضمن بازدید از زورخانه علی‌بن‌ابیطالب روستای  محمودآباد از توابع بخش مرکزی با ورزشکاران ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای دیدار و گفتگو کردند.
رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت گسترش امکانات ورزشی در این حوزه را بسیار مهم برشمرد و گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در بخش مرکزی و شهرستان پاکدشت، ضرورت احداث زورخانه جدید احساس می‌شود و به این منظور در هفته دولت همزمان با افتتاح سالن ورزشی چندمنظوره روستا، شاهد کلنگ‌‌زنی زورخانه جدید محمودآباد خواهیم بود .
وی افزود: ترویج فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در گسترش اخلاق و جوانمردی در جامعه بسیار مؤثر است و این فرهنگ موجب گرایش جوانان به سمت کارهای خیر و خداپسندانه می‌شود.
گفتنی است در این آیین، باستانی‌کاران با نوای گرم مرشد به ورزش پرداختند و جلوه‌های زیبایی از ورزش جوانمردی و پهلوانی را به نمایش گذاشتند.

کلنگ زنی زورخانه جدید در روستای محمود آباد پاکدشت در پاکدشت نیوز

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>