گفتگویی با نامزد دریافت جایزه جشنواره کتاب سال غزل

به گزارش کتابونه؛ سعید سکاکی شاعر در خصوص کتاب در دست نگارش گفت: هم اکنون در حال نگارش رمانم هستم و مجموعه شعری را برای انتشار آماده دارم اما فعلا آن را منتشر نمی کنم. نمایشنامه ای هم نوشتم که در حال حاضر مراحل تدوین را می گذارند و  پس از نهایی شدن کار ، درباره آن اطلاع رسانی خواهم کرد.

این شاعر در خصوص مجموعه شعرش با عنوان «همسکوت» بیان کرد: مجموعه شعرم با عنوان «همسکوت» نامزد دریافت جایزه در جشنواره کتاب سال غزل شده است و چاپ دوم این اثر هم در انتشارات فصل پنجم منتشر شد.

گفتنی است مجموعه شعر «همسکوت» عنوان مجموعه شعر سعید سکاکی است که در قالب غزل و با مضمونی عاشقانه سروده شده اند. این کتاب در انتشارات فصل پنجم منتشر شد. پیش از این نامزد دریافت جایزه کتاب سال شعر جوان شده بود.

دبیری جایزه کتاب سال غزل را حامد ابراهیم پور برعهده دارد.در این جایزه ادبی که به بررسی مجموعه های شعر شاعران در قالب غزل می پردازد، تمام نحله های غزل امروز از غزل نئوکلاسیک گرفته تا غزل مدرن بررسی می شود. ناشران و شاعران از این دوره جایزه کتاب سال غزل استقبال خوبی کردند و کتاب های زیادی برای داوری به این جایزه ادبی ارسال شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

Leave a Reply