معرفی 11 صرافی از بهترین صرافی های ارز دیجیتال

صرافی cryptocurrency یا ارز دیجیتال (DCE) یک پلتفرم آنلاین است که به شما امکان می دهد cryptocurrency یا ارز دیجیتال را بخرید و تجارت کنید ، سپس آن را بفروشید تا دوباره به پول فیات تبدیل شود. این مبادلات یا کمیسیونی را در نظر می گیرد و یا هزینه استفاده از خدمات آنها را صرفاً می کند. برخلاف صرافی های سنتی ، صرافی های کریپتو هرگز نمی خوابند! جهانی هستند و  در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته  معامله انجام می دهند.


برای شروع ترید رمزارز و انتخاب صرافی چند نکته اساسی  وجود دارد:

 

  • فقط چند صرافی به شما امکان خرید بیت کوین را با ارز فیات (ارز داخلی شما ، مانند دلار آمریکا) می دهد.
  • در حال حاضر بیت کوین رایج ترین جفت تجاری به معنای سرمایه گذاری در سایر توکن ها یا پروژه هاست ، به احتمال زیاد فقط در مقابل بیت کوین قادر به ترید / خرید آن خواهید بود. بنابراین ، برای اینکه بیشترین معاملات را داشته باشید ، باید Bitcoin را نگه دارید. اتریوم همچنین به عنوان یک جفت تجاری به طور گسترده تری پذیرفته شده است ، بنابراین توکن هایی وجود دارد که می توانید با Ethereum نیز ترید کنید.
  • بیشتر صرافی ها قاعده منظمی ندارند و روی ریسک شما سرمایه گذاری می کنند.
  • برخلاف صرافی های سنتی ، صرافی های رمزگذاری هیچ ساعتی برای افتتاح و تعطیلی ندارند ، همیشه در سطح جهانی 24/7 ، 365 روز باز هستند.

انواع صرافی های ارز دیجیتال

پلتفرم ترید کردن

این وب سایتهایی هستند که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کنند و از هر تراکنش هزینه ای دریافت می کنند.

ترید مستقیم

این سیستم عامل ها در جایی که افراد کشورهای مختلف بتوانند ارز را مبادله کنند ، ترید  مستقیم با شخص را انجام می دهند. در عوض ، مبادلات معاملات مستقیم قیمت بازار ثابت ندارند ، درعوض ، هر فروشنده نرخ ارز خود را تعیین می کند.

کارگزاران

این وب سایتهایی هستند که هرکسی می تواند برای خرید cryptocurrency با قیمتی که توسط واسطه تعیین شده است ، به آن مراجعه کند. کارگزاران Cryptocurrency مشابه فروشندگان ارز هستند.

با توجه به این موارد ، در اینجا برخی از محبوب ترین مبادلات ارائه شده است:


بهترین صرافی های ارز دیجیتال

ما در این قسمت به شما دوستان 11 صرافی از صرافی های ارز دیجیتال را معرفی خواهیم کرد.

1. Coinbase

مستقر در ایالات متحده ، Coinbase یکی از بزرگترین صرافی های بیت کوین در جهان است. در حال حاضر Coinbase  به شما امکان می دهد چهار ارز دیجیتال را خریداری کنید: بیت کوین ، بیت کوین کش ، اتریوم و لایت کوین . شما می توانید آنها را با کارت اعتباری خود با محدودیت هفتگی 250 دلار مستقیماً خریداری کنید. در صورت تکمیل برخی از الزامات تأیید هویت ، این محدودیت می تواند افزایش یابد. آنها 4 درصد هزینه پردازش را دریافت می کنند.

2. Bittrex

مستقر در ایالات متحده ، Bittrex یکی از محبوب ترین ها برای کریپتو است ، زیرا تعدادی از رمز ارز ها تقریبا بیشتر از  1300  ارز در آنجا معامله می شوند. شما نمی توانید ارز فیات را مستقیماً در Bittrex واریز کنید ، بنابراین ابتدا باید بیت کوین یا اتریوم را خریداری کنید و قبل از شروع ترید ، آنها را به Bittrex منتقل کنید.

3. Binance

Binance مستقر در هنگ کنگ، در اوایل سال 2017 راه اندازی شد، اما آنها به سرعت پلتفرم خود را گسترش دادند و به یکی از بزرگترین صرافی ها  با حجم مبادلات بالا تبدیل شدند.  Binance را بخاطر رابط کاربری برتر ، سهولت استفاده ، هزینه کمتری (با استفاده از توکن Binance برای تسهیل معاملات) و انتخاب سکه / alt سکه های تجاری آنها توصیه می شود.

4. Bitfinex

Bitfinex همچنین در هنگ کنگ مستقر است و یکی از بزرگترین صرافی ها است و بیشترین حجم بیت کوین را برای مبادله ای که معامله گران آمریکای شمالی را در اختیار دارد قرار می دهد. این مجموعه طیف وسیعی از سکه های alt را نیز ارائه می دهد ، هرچند که لیستی مانند لیست Bittrex یا Binance نیست.

5. Poloniex

Poloniex ، صرافی مستقر در ایالات متحده ، یکی دیگر از صرافی های محبوب است که معامله چند رمزارز را انجام می دهد.

6. Bybit

با حجم بالا بسیار محبوب است.

7. CoinMama

قدیمی اما طلایی است و به شما امکان می دهد BTC و ETH را فوراً بخرید.

8. Cex

ساده و آسان برای استفاده است.

9. ChangeNow

فوراً هر cryptocurrency را به هر یک از گزینه های خود تبدیل کنید. عالی برای تبدیل فوری است.

10. OkEx

یک مبادله قابل اعتماد که در لیست بسیاری از پروژه های برتر قرار دارد. همچنین ، یک نشانه بومی دارد که کاربران را برای تجارت ترغیب می کند.

11. KuCoin

یکی از قوی ترین مبادله هایی که برنامه موبایل را نیز ارائه می دهد ( Android و iOS ). آنها دائماً برنامه های تلفن همراه خود را به روز می کنند تا آن را به یکی از بهترین های صنعت تبدیل کنند.

توصیه زوم ارز به شما:

به صرافی هایی که احرازهویت ندارند ، اعتماد نکنید.

مطالب بیشتری مطالعه کنید:

Leave a Reply