32 واحد صنفی در شهرستان پاکدشت پلمپ شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ قباد خنجری فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان، عوامل اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری و همراهی کارشناسان شبکه بهداشت و اتاق اصناف شهرستان طی ۱۵ روزه اول ماه مبارک از ۱۴۰ واحد صنفی بازدید و سرکشی به عمل آورده که به تعداد ۳۲ واحد صنفی به علت تخلفات احصائی اخطاریه پلمب، تعداد ۲۰ واحد صنفی به جهت عدم رعایت ساعت کاری ماه مبارک مورد تذکر لسانی قرار گرفتند و تعداد ۲۸ واحد صنفی به علت اخطار‌های قبلی و تخلفات پلمب شدند.

جهت مشاهده اخبار حوادث پاکدشت بر روی لینک کلیک کنید

وی بیان داشت، طبق مصوبات ستاد مبارزه با کرونا و اهمیت سلامت شهروندان ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی، نظارت گسترده و مستمری را بر عملکرد اصناف دارند.
در پایان سرهنگ خنجری اعلام کرد، با توجه به اینکه شهرستان پاکدشت در شاه راه اصلی مسیر تهران_مشهد واقع شده است به جهت رفاه حال مسافران که از این شهر عبور می‌کنند، تعداد ۱۵ واحد صنفی پزنده با رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ حرمت این ماه عزیز تحت نظارت اداره اماکن، اتحادیه مربوطه و شبکه بهداشت اجازه فعالیت و خدمات دهی به مسافران به صورت بیرون بر را دارند.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>