۳ روش حذف شماره اینستاگرام جهت جلوگیری از پیداکردن شما

در صورتی که بخواهید در اینستاگرامتان حساب کاربری جدید بسازید طوری که مخاطبین شما مطلع نشوند و شما را پیدا نکنند می توان با حذف شماره اینستاگرام تان و با عدم نمایش شماره تان شما را پیدا نکنند و حساب کاربری جدید تان را با خیال راحت بسازید و حریم شخصی امن تری داشته باشید . در این مقاله از برتر رایانه به شما ۳ روش حذف شماره اینستاگرام را خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

نحوه حذف شماره اینستاگرام از پروفایل اینستاگرام

در صورتی که بخواهید از پروفایل اینستاگرام شماره تان را بردارید حتماً باید در پروفایل تان یک ایمیل ثبت کرده باشید در این صورت حذف امکان پذیر نیست زیرا در صورت فراموشی رمز عبور خود تنها راه ارتباطی اینستاگرام به شما ایمیل تان است . از لحاظ امنیتی نیز اگر تنها شماره تلفن تان را ثبت کرده باشید در صورت هک شدن اکانت تان هیچ راهی برای باز پس گیری حساب تان وجود نخواهد داشت .

در صورت ایجاد ایمیل به پروفایل اینستاگرام بروید .

بر روی Edit Profile تپ کنید .

آدرس ایمیل را وارد کنید و بعد از تأیید اینستاگرام به شما امکان حذف شماره را خواهد داد .

حالا وارد تنظیمات بروید و شماره خود را حذف کنید و تغییرات را ذخیره کنید .

شما توانستید با موفقیت شماره تلفن تان را حذف کنید . پیشنهاد می کنیم در صورت از بین نرفتن برخی اطلاعات از اینستاگرام تان بکاپ بگیرید .

جهت مطالعه بیشتر مقاله های آموزشی رایانه کمک ارزان بر روی لینک کلیک کنید .

نحوه حذف شماره اینستاگرام در اینستاگرام وب

در صورتی که از نسخه اینستاگرام وب استفاده می کنید جهت حذف شماره از اینستاگرام ابتدا به اینستاگرام لاگین کنید . بر روی آیکون پروفایل کلیک کنید و Edit Profile انتخاب کنید .

در کادر Phone number شماره تلفن وارد شده را پاک کنید .

جهت اعمال تغییرات بر روی Submit کلیک کنید .

نحوه حذف شماره اینستاگرام از پروفایل اینستاگرام

نحوه حذف شماره اینستاگرام از پروفایل تجاری اینستاگرام

برای حذف شماره موبایل تان وارد قسمت بیزنس پروفایل خود شوید . حالا بر روی چرخ دنده یا سه نقطه عمودی تپ کنید وارد مسیر  Edit profile و مسیر Contact Options شوید . شماره بیزنیس اینستاگرام تان را انتخاب و پاک نمایید .

Leave a Reply