سه روش آسان جهت دانلود از اینستاگرام در گوشی و کامپیوتر | آموزش اینستاگرام

در مقاله امروز برتر رایانه به یکی دیگر از آموزش های اینستاگرام می پردازیم که ممکن است کاربران این شبکه اجتماعی پر طرفدار با آن روبه رو شده باشند . از آن جا که دانلود از اینستاگرام به طور مستقیم امکان پذیر نمی باشد در این مقاله به شما سه روش آسان جهت دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام را خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

دانلود از اینستاگرام با استفاده از تلگرام در گوشی

جهت یادگیری بهترین روش دانلود از تلگرام IDM بر روی لینک کلیک کنید .

دانلود از اینستاگرام با استفاده از تلگرام در گوشی

اولین روش آسانی که می توان با آن عکس و فیلم های اینستاگرام را دانلود کنید با استفاده از تلگرام است که در صورت نداشتن این برنامه نسخه اصلی و آبی رنگ تلگرام را ابتدا نصب و اجرا کنید ، سپس با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید .

عکس یا فیلم مورد نظرتان را انتخاب کنید .

بر روی آیکون سه نقطه عمودی تپ کنید و گزینه Copy share url را انتخاب کنید . آدرس اینترنتی مورد نظر بر روی کلیپ بورد ذخیره می شود .

حالا در برنامه تلگرام وارد چت با خودتان شوید .

در قسمت تایپ انگشتان را نگه دارید تا آدرس کپی شده در این قسمت Paste و ارسال کنید . عکس و فیلم انتخابی اینستاگرام برایتان نمایش داده می شود بر روی فلش تپ کنید تا دانلود انجام می شود .

با انتخاب گزینه  Save to gallery و ذخیره شدن عکس و فیلم در گوشی خود می توانید در قسمت گالری در پوشه تلگرام عکس و فیلم ذخیره شده را مشاهده کنید .

دانلود اینستاگرام با اینترنت دانلود منیجر در نسخه تحت وب

دانلود اینستاگرام با اینترنت دانلود منیجر در نسخه تحت وب

روش دوم ، آسان و رایجی که می توان فیلم و عکس دلخواهتان را دانلود کنید از طریق اینترنت دانلود منیجر در نسخه وب اینستاگرام می باشد . در IDM می توانید فیلم و آهنگ های خود را در یک صفحه وب به راحتی دریافت کنید پس ابتدا لازم است نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را نصب و اجرا کنید و سپس از مسیر زیر پیش بروید :

پس از نصب دانلود منیجر ، نرم افزار را با یک مرورگر معتبر همگام کنید .

حالا وارد سایت اصلی اینستاگرام شوید .

فیلم مورد نظرتان را پخش کنید تا آیکون نرم افزار نمایان شود .

بر روی دانلود فایل تصویری کلیک کنید تا صفحه ی دانلود نمایش داده شود .

بر روی گزینه شروع دانلود کلیک تا فایل ویدئویی تان بر روی کامپیوتر دریافت و ذخیره شود .

در صورت عدم نمایش آیکون دانلود نرم افزار در همان اینستاگرام بر روی ویدئو مورد نظر راست کلیک کنید و گزینه دانلود توسط IDM را انتخاب کنید .

 

دانلود از اینستاگرام بدون نصب برنامه در گوشی و کامپیوتر

دانلود از اینستاگرام بدون نصب برنامه در گوشی و کامپیوتر

روش سوم که جهت دانلود عکس و فیلم در اینستاگرام می توان استفاده کرد از طریق سایت تحت وب به نام دانلود گرام است که بدون نیاز به نصب برنامه به طور تخصصی برای دانلود از اینستاگرام طراحی شده است . برای این کار باید وارد سایت downloadgram.com شوید و لینک URL مربوط به فیلم و عکس را در صفحه لندینگ پیج این سایت یا همان صفحه اول پیست و دکمه دانلود را بزنید . در نهایت می توان عکس و فیلم مورد نظرتان را ذخیره کنید .

در صورتی که هنوز با مشکل روبه رو هستید با کارشناسان رایانه کمک ارزان تماس بگیرید .

Leave a Reply